Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Kancelária

Filtre

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Price Filter

8 produktov

Kancelársky nábytok z dubového dreva

Pracovné stoly z dubového masívu do pracovne, kancelárie alebo iných pracovných priestorov, ktoré sú vhodné do pohodlia domova aj do priestorov firmy. Masívne konferenčné stolíky, skrinky či skrinky pod akvárium dodajú kancelárii výraz nadčasovej elegancie. Rohový nábytok a knižnica z dubového masívu vkusne a zároveň prakticky vyriešia umiestnenie vecí potrebných do každej kancelárie. Pohodlie a priestor na stretnutia zabezpečia rohové sedačky, pohovky či kreslá. Knižnice a iný kancelársky nábytok z masívu sa vďaka prírodnému i decentnému farbenému prevedeniu hodí do domácej i profesionálnej kancelárie.


 • stoly do pracovne
  699  s DPH

  Pracovný stôl 1100x500x760 olejovosk

  ,
  Písacie stoly z masívu s tromi zásuvkami sú typické univerzálnym dizajnom, vyhovujúcim akémukoľvek štýlu interiéru. Pracovné stoly z dubu sú výnimočné jedinečnou textúrou dreva na každom kuse, ktorú zvýrazňujú iba oleje a vosky na prírodnej báze. Vďaka príjemnému odtieňu dubového dreva sú stoly z masívu vhodné ako písacie stoly pre deti či pracovné stoly do kancelárie. Drevené kancelárske stoly vnesú do pracovne či detskej izby pokojnú atmosféru, ktorá spríjemní pracovné povinnosti alebo učenie. Masívny stôl má tri praktické zásuvky na jednej strane stoly a dostatočné priestranstvo aj na väčšiu kancelársku stoličku.  
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPET033
  699  s DPH
  699  s DPH
 • pracovné stoly univerzálne
  964  s DPH

  Pracovný stôl 1320x670x840 olejovosk

  ,
  Kancelárske stoly z masívu sú vďaka univerzálnemu a praktickému dizajnu vhodné do firemného i domáceho prostredia. Dubové drevo, z ktorého sú pracovné stoly vyrobené, patrí k najpevnejším typom masívneho dreva, preto sú vhodné aj ako písacie stoly pre deti. Skrinky a atypicky rozmiestnené zásuvky viacerých veľkostí robia masívny stôl do kancelárie osobitým kusom nábytku, ktorý zaujme a podmaní si celú miestnosť. Písacie stoly z masívu sú povrchovo ošetrené olejom a voskom na prírodnej báze, ktoré zdôraznia jedinečnú textúru dreva a ochránia ho pred vonkajšími vplyvmi.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA009
  964  s DPH
  964  s DPH
 • Zľava
  Pracovné stoly univerzálne
  837  628  s DPH

  Pracovný stôl 1500x500x760 olejovosk

  ,
  Pracovné stoly z masívu sú kvôli nesmiernej odolnosti dubového dreva vhodnou voľbou, ak potrebujete písacie stoly pre deti alebo kancelárske stoly do pracovne alebo firmy. Stoly z masívu sú trvácne a vďaka tvrdosti dubu sú v porovnaní s inými materiálmi oveľa menej náchylné k poškodeniu, schopné pretrvať každodenné používanie po mnohé roky. Stôl do pracovne má k dispozícii masívne zásuvky rozličných veľkostí a police. Masívny dubový stôl si zachováva prirodzenú kresbu dreva, zdôraznenú úpravou dreva iba prírodnými olejmi a voskmi. Ochranné oleje a vosky činia povrch stola odolným voči vplyvu vonkajších činiteľov a zaručujú mu príjemný lesk.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPET034
  837  628  s DPH
  837  628  s DPH
 • pracovné stoly do kancelárie
  pracovné stoly do kancelárie
  1 100  s DPH

  Pracovný stôl 1800x600x840 olejovosk

  ,
  Kancelárske stoly z masívu so 7 zásuvkami sa nadčasovým a vkusným prevedením hodia do priestorov firemnej kancelárie, domácej pracovne, ale aj ako písacie stoly pre deti. Drevený stôl z dubového dreva zútulní priestory kancelárie a masívne drevo do nej vnesie eleganciu, prirodzenú pre masívny nábytok. Pracovné stoly majú zásuvky s kovovými úchytkami odlišných veľkostí, ktoré sú umiestnené po oboch stranách stola s jednou užitočnou menšou zásuvkou v strede. Písacie stoly tak poskytujú dostatočný priestor pre prácu po oboch stranách stola.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPET055
  1 100  s DPH
  1 100  s DPH
 • 1 215  s DPH

  Pracovný stôl 1910x1055x750ejovosk

  ,
  Drevený stôl z dubu patrí medzi prepracované písacie stoly z masívu so zásuvkami, dvierkami i s policami. Mnohými možnosťami uskladnenia vecí sa radí medzi veľké kancelárske stoly do pracovného prostredia kancelárie vo firme i doma. Rohové pracovné stoly sú vzhľadom na využívanie väčšej plochy v rôznych uhloch praktické najmä pre ľudí, ktorí majú sedavý typ práce. Pc stoly rohové umiestnenie využívajú čoraz častejšie. Rohový stôl do pracovne disponuje ideálnym priestorom pre počítač. Písacie stoly z masívu majú prirodzený lesk, dosiahnutými ošetrením povrchu olejom a voskom na prírodnej báze, čím je tiež chránený voči vplyvom prostredia.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPET110
  1 215  s DPH
  1 215  s DPH
 • skrinka do spálne
  738  s DPH

  Skrinka s 3 zásuvkami 620x500x1180 olejovosk

  , , , ,
  Elegantná skrinka so zásuvkami predstavuje ideálny masívny nábytok do obývačky, spálne, detskej izby i predsiene. Univerzálnym prevedením sa masívna skrinka menších rozmerov prispôsobí viacerým typom zariadenia domácnosti. Úzka skrinka z dubu s jednoduchým dizajnom dokonale zapadne do minimalistického obydlia alebo vhodne doplní škandinávsky štýl. V nostalgicky zameranom prostredí pôsobí ako vintage skrinka, vo vidieckom sídle zase ako vidiecka skrinka. Dubová skrinka na nožičkách má 3 priestranné zásuvky, ktoré poslúžia na uschovanie bielizne, hračiek či akýchkoľvek iných potrebných vecí. Zásuvky majú tzv. rybinový spoj, ktorý sa radí medzi najpevnejšie a najstabilnejšie. Rybinovanie sa tiež považuje za veľmi estetické riešenie, ktoré v prípade masívneho nábytku nenarúšajú ani zbytočné koľajnicové mechanizmy na otváranie zásuviek. Nábytok z masívu totiž reprezentuje tradičné nábytkárstvo, ktoré sa vyhýba nadbytočným zásahom do dreva.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA010
  738  s DPH
  738  s DPH
 • drevená skrinka malá
  drevená skrinka malá
  574  s DPH

  Skrinka so zásuvkou a s priehľadnými dvierkami 650x470x1060 olejovosk

  , , , , ,
  Malá skrinka z masívu spríjemní priestory spálne, obývačky, detskej izby, ale aj kancelárie. Malými rozmermi vyhovie aj limitovaným priestorom menšieho domu či bytu. Univerzálnosťou svojho dizajnu masívna skrinka vhodne doplní klasickú aj modernú domácnosť, ale aj štýly ako škandinávsky, vidiecky či vintage.  Nízka skrinka z dubu má priehľadné dvierka, za ktorými sa nachádzajú 4 police na uloženie vecí. Okrem nich má drevená skrinka na nožičkách v spodnej časti aj zásuvku.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRE001
  574  s DPH
  574  s DPH
 • nočný stolík sivý
  330  s DPH

  Stolík so zásuvkou a poličkou 450x350x585 šedá

  , , , ,
  Sivý stolík z masívu je originálnym kusom, ktorý ozvláštni priestory klasickej i modernej domácnosti. Pastelová sivá farba v kombinácii s prírodným drevom vytvára dojem tmavej elegancie nábytku z masívu. Nočný stolík sivej farby vie v interiéri vyniknúť a pri vhodnej kombinácii s iným zariadením a doplnkami, ako sú aj stolné lampy, zároveň zútulniť každý interiér. Vďaka štýlovej nezaujatosti sa drevený stolík so zásuvkou hodí do viacerých typov domácnosti, zariadených aj na škandinávsky, rustikálny alebo moderný štýl. Okrem zásuvky má šedý stolík na nožičkách ešte praktickú poličku, na ktorú sa dajú umiestniť dekorácie alebo napríklad práve rozčítaná kniha či magazíny. Malými rozmermi poslúži masívny stolík ako nočný stolík do spálne alebo ako užitočný stolík do obývačky k pohovke. Farbené časti stolíka sú potreté niekoľkými nánosmi šedej viskóznej farby, ktorá masívne drevo chráni. Hornú dosku si farbené nočné stolíky ponechávajú v pôvodom prevedení so zachovalou textúrou dreva.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VEXDP023
  330  s DPH
  330  s DPH