Nábytok z masívu​ ǀ Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Ošetrovanie a oprava masívneho nábytku ​ǀ Masívny nábytok na mieru
Hľadáte masívny nábytok a potrebujete pomôcť? Sme tu pre Vás ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032

Pracovné stoly

Filtre

Zobrazuje sa všetkých 5 výsledkov

View 12/24/All

Price Filter

5 products

Stoly z dubového dreva do pracovne a kancelárie

Dubové pracovné stoly prvotriednej kvality, ktoré nájdu svoje miesto v domácom i profesionálnom prostredí kancelárie.

 • Zľava
  Pracovné stoly univerzálne
  837  628  s DPH

  Pracovný stôl 1500x500x760 olejovosk

  ,
  Pracovné stoly z masívu sú kvôli nesmiernej odolnosti dubového dreva vhodnou voľbou, ak potrebujete písacie stoly pre deti alebo kancelárske stoly do pracovne alebo firmy. Stoly z masívu sú trvácne a vďaka tvrdosti dubu sú v porovnaní s inými materiálmi oveľa menej náchylné k poškodeniu, schopné pretrvať každodenné používanie po mnohé roky. Stôl do pracovne má k dispozícii masívne zásuvky rozličných veľkostí a police.Masívny dubový stôl si zachováva prirodzenú kresbu dreva, zdôraznenú úpravou dreva iba prírodnými olejmi a voskmi. Ochranné oleje a vosky činia povrch stola odolným voči vplyvu vonkajších činiteľov a zaručujú mu príjemný lesk.
  837  628  s DPH SKU: VPET034
  837  628  s DPH
 • stoly do pracovne
  623  s DPH

  Pracovný stôl 1100x500x760 olejovosk

  ,
  Písacie stoly z masívu s tromi zásuvkami sú typické univerzálnym dizajnom, vyhovujúcim akémukoľvek štýlu interiéru. Pracovné stoly z dubu sú výnimočné jedinečnou textúrou dreva na každom kuse, ktorú zvýrazňujú iba oleje a vosky na prírodnej báze. Vďaka príjemnému odtieňu dubového dreva sú stoly z masívu vhodné ako písacie stoly pre deti či pracovné stoly do kancelárie. Drevené kancelárske stoly vnesú do pracovne či detskej izby pokojnú atmosféru, ktorá spríjemní pracovné povinnosti alebo učenie. Masívny stôl má tri praktické zásuvky na jednej strane stoly a dostatočné priestranstvo aj na väčšiu kancelársku stoličku. 
  623  s DPH SKU: VPET033
  623  s DPH
 • pracovné stoly univerzálne
  964  s DPH

  Pracovný stôl 1320x670x840 olejovosk

  ,
  Kancelárske stoly z masívu sú vďaka univerzálnemu a praktickému dizajnu vhodné do firemného i domáceho prostredia. Dubové drevo, z ktorého sú pracovné stoly vyrobené, patrí k najpevnejším typom masívneho dreva, preto sú vhodné aj ako písacie stoly pre deti. Skrinky a atypicky rozmiestnené zásuvky viacerých veľkostí robia masívny stôl do kancelárie osobitým kusom nábytku, ktorý zaujme a podmaní si celú miestnosť.Písacie stoly z masívu sú povrchovo ošetrené olejom a voskom na prírodnej báze, ktoré zdôraznia jedinečnú textúru dreva a ochránia ho pred vonkajšími vplyvmi.
  964  s DPH SKU: VPRA009
  964  s DPH
 • pracovné stoly do kancelárie
  pracovné stoly do kancelárie
  1 247  s DPH

  Pracovný stôl 1800x600x840 olejovosk

  ,
  Kancelárske stoly z masívu so 7 zásuvkami sa nadčasovým a vkusným prevedením hodia do priestorov firemnej kancelárie, domácej pracovne, ale aj ako písacie stoly pre deti. Drevený stôl z dubového dreva zútulní priestory kancelárie a masívne drevo do nej vnesie eleganciu, prirodzenú pre masívny nábytok. Pracovné stoly majú zásuvky s kovovými úchytkami odlišných veľkostí, ktoré sú umiestnené po oboch stranách stola s jednou užitočnou menšou zásuvkou v strede. Písacie stoly tak poskytujú dostatočný priestor pre prácu po oboch stranách stola.
  1 247  s DPH SKU: VPET055
  1 247  s DPH
 • 1 552  s DPH

  Pracovný stôl 1910x1055x750ejovosk

  ,
  Drevený stôl z dubu patrí medzi prepracované písacie stoly z masívu so zásuvkami, dvierkami i s policami. Mnohými možnosťami uskladnenia vecí sa radí medzi veľké kancelárske stoly do pracovného prostredia kancelárie vo firme i doma. Rohové pracovné stoly sú vzhľadom na využívanie väčšej plochy v rôznych uhloch praktické najmä pre ľudí, ktorí majú sedavý typ práce. Pc stoly rohové umiestnenie využívajú čoraz častejšie. Rohový stôl do pracovne disponuje ideálnym priestorom pre počítač.Písacie stoly z masívu majú prirodzený lesk, dosiahnutými ošetrením povrchu olejom a voskom na prírodnej báze, čím je tiež chránený voči vplyvom prostredia.
  1 552  s DPH SKU: VPET110
  1 552  s DPH