Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Vešiakové steny

Filtre

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Price Filter

5 produktov

Masívne vešiakové steny

Vešiakové steny z odolného dubového dreva v tradičnom prírodnom alebo farbenom prevedení. K dispozícii s úložným priestorom v podobe truhlice, na ktorú sa dá pohodlne usadiť pri obúvaní. Dubové steny s vešiakmi prakticky uskladnia kabáty, bundy, mikiny, klobúky, dáždniky i topánky a vhodne doladia celkový dizajn interiéru.

 • Zľava
  Botník so zrkadlom do predsiene
  899  600  s DPH

  Vešiaková stena so sedením 1010x480x1800 olejovosk

  , , ,
  Drevená stena s vešiakmi s dolnou časťou v podobe truhlice z masívu si nájde miesto v domove zariadenom v klasickom, vidieckom i modernom štýle. Univerzálnym, štýlovo nezaujatým prevedením vešiaková skriňa z masívu vyhovie takmer všetkým interiérovým dizajnom, pričom neurazí napríklad ani vintage alebo populárny škandinávsky štýl, ktorému ulahodí najmä prirodzeným spracovaním dreva. Dubové drevo je ošetrené iba olejmi a voskmi na prírodnej báze, čím je dubové drevo chránené voči vonkajším vplyvom a získava príjemný, matnejší lesk. Vešiaková stena z masívu poslúži malej i veľkej domácnosti ako drevený botník s lavicou. Drevená truhlica má dostatočný úložný priestor na topánky. Dubové drevo lavice z dreva je navyše veľmi pevné a odolné, preto si naň môže bez obáv sadnúť každý. Kovové vešiaky na stene z masívu dopĺňa fazetové zrkadlo a vrchná polica z masívu, na ktorú si môžete odložiť klobúk či čiapky. Drevený botník so zrkadlom, vešiakmi a s lavicou je ideálnym riešením, ak vyberáte šikovný masívny nábytok do chodby.
  1 ks na sklade
  SKU: VPET075
  899  600  s DPH
  899  600  s DPH
 • 960  s DPH

  Vešiaková stena 800x450x1750 olejovosk

  ,
  Vešiaková stena z masívneho dreva je vhodná do predsiene zariadenej v rôznych štýloch bývania ato vďaka svojmu neutrálnemu prevedeniu. Praktická chodbová skriňa poskytuje dostatočný úložný priestor pre menšie a stredné domácnosti. Poličky vo vrchnej časti vešiakovej steny môžete využiť ako odkladací priestor na doplnky ako sú čiapky, klobúky či rukavice. Spodná zásuvka je využiteľná ako botník. Vešiaková stena je vyrobená z kvalitného dubového dreva. Masívne drevo je považované za odolné a pevné a z tohto dôvodu sa nemusíte báť o jeho dlhú životnosť aj pri väčšom zaťažení. Textúra dubového dreva je zachovaná použitím prírodných olejov a voskov, ktoré zanechávajú príjemný lesk a chránia nábytok pred vplyvmi z vonkajšieho prostredia.  
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPET181
  960  s DPH
  960  s DPH
 • Biela vešiaková skriňa na topánky z masívu
  899  s DPH

  Vešiaková stena s lavicou 1010x450x1800 biela

  , , ,
  Biela vešiaková stena s lavicou z masívneho dreva je utešeným kúskom nábytku do predsiene, zariadenej v akomkoľvek štýle interiéru. Biela chodbová skriňa so zrkadlom s fazetovým sklom opticky zväčší priestory chodby. Svojím elegantným prevedením biela skrinka na topánky s vešiakmi predsieň zútulní a dodá jej príjemnú atmosféru domova. Hodí sa najmä do vidieckeho, provensálskeho, shabby chic či vintage štýlu, ale vďaka neutrálnemu prevedeniu anglického nábytkárstva vyhovie takmer každému interiérovému dizajnu. Vešiaková stena bielej farby prichádza aj s veľmi praktickým úložným priestorom, ktorý zabezpečuje masívna truhlica na sedenie. Masívne drevo je veľmi pevné a odolné, tak si na ňu môžete bez obáv sadnúť a pohodlne sa obuť. Vrchná časť lavice z masívu si zachováva svoje pôvodné prírodné prevedenie so zachovalou textúrou dreva, ošetrené iba olejmi a voskmi. Zvyšok povrchu steny z masívu pokrýva viskózna farba, špeciálne určená na masívne drevo, ktorá ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VEXLI075
  899  s DPH
  899  s DPH
 • Sivávešiaková skrina na topánky
  Sivávešiaková skrina na topánky
  899  s DPH

  Vešiaková stena s lavicou 1010x450x1800 šedá

  , , ,
  Masívna stena s vešiakmi v sivom prevedení je praktickým pomocníkom v predsieni. Výhodou steny z masívu je aj lavica s úložným priestorom, resp. drevená truhlica, vďaka čomu slúži aj ako perfektný botník na sedenie. Nad vešiakmi sa nachádza zrkadlo so štýlovým fazetovým sklom. Tmavá botníková stena s vešiakmi vnesie do priestorov chodby nádych elegancie, ktorá lichotí aj moderne zariadenému interiéru. Špeciálna viskózna farba je na masívne drevo nanášaná v niekoľkých vrstvách tak, aby dostatočne chránila masívny nábytok. Drevená lavica si zanecháva pôvodné spracovanie vrchnej dosky, ktoré podlieha iba opracovaniu voskmi a olejmi na prírodnej báze.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VEXDP075
  899  s DPH
  899  s DPH
 • Zelenkavá vešiaková skriňa s lavicou na sedenie
  899  s DPH

  Vešiaková stena s lavicou 1010x450x1800 sivozelená

  , , ,
  Sivozelená vešiaková stena z masívu, ktorej súčasťou je botníková lavica na sedenie s úložným priestorom je ideálnym nábytkom do chodby. Zelenkavý odtieň robí drevený botník so sedákom a zrkadlom výnimočným kusom nábytku do predsiene. Botník na sedenie sa príjemnou pastelovou farbou hodí do domácnosti zariadenej aj v retro, vintage aj v provensálskom štýle. Nad vešiakmi drevenej steny na kabáty je umiestnené elegantné fazetové zrkadlo. Spodnú časť steny s vešiakmi tvorí masívna truhlica, ktorá slúži ako komoda na topánky so sedením. Lavica má vrchnú dosku ošetrenú prírodnými olejmi a voskmi, zvyšok steny je potretý niekoľkými vrstvami zelenosivej viskóznej farby, určenej na masívne drevo.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VEXFG075
  899  s DPH
  899  s DPH