Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Kozmetika na ošetrovanie masívneho nábytku

Kozmetika na ošetrovanie masívneho nábytku
27. októbra 2017 dubuadmin
V Novinky

Do portfólia pribudla prvotriedna kozmetika na ošetrovanie masívneho nábytku

Masívny nábytok Dubu do svojej ponuky pridáva už aj špeciálne ošetrovacie prípravky na drevený nábytok značky Borma Wachs, ktorej výrobky sú medzinárodne oceňované odbornou i laickou verejnosťou.

Dubové drevo je v nábytkárstve veľmi často využívané kvôli svojej odolnosti a trvanlivosti. V rámci zušľachťovania a zachovania jeho kvality aj dlhovekosti je však nevyhnutná správna a pravidelná starostlivosť, ktorá navyše drevo ochráni pred známkami starnutia či drevokazným hmyzom.

K jedným z hlavných presvedčení značky Borma Wach patrí rešpektovanie životného prostredia a ekologickej problematiky, preto si zakladá na používaní prírodných materiálov bez škodlivého vplyvu na okolie. Sortiment okrem olejov prevažne naturálneho pôvodu zahŕňa aj vosky, opravné laky a inú kozmetiku na bezproblémovú údržbu dreveného nábytku.

Produkty Borma Wachs sú výsledkom dlhoročnej práce profesionálov s dlhoročnou skúsenosťou a predstavujú intenzívnu podporu vzhľadom na povrchové riešenia zariadení aj s možnosťou konzultácie s odborníkmi.

Aktuálnu ponuku produktov na ošetrovanie Vášho dubového nábytku nájdete tu:
https://www.dubu.sk/kategoria-produktu/nabytok/kozmetika-na-drevo/