Nábytok z masívu​ ǀ Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Ošetrovanie a oprava masívneho nábytku ​ǀ Masívny nábytok na mieru
Hľadáte masívny nábytok a potrebujete pomôcť? Sme tu pre Vás ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032

5 dôvodov, prečo investovať do dubového nábytku

5 dôvodov, prečo investovať do dubového nábytku
8. decembra 2017 dubuadmin
V Blog

Prečo si vybrať masívny nábytok Dubu

1. Údržba

Dubový nábytok je nenáročný na údržbu, čo je takisto dôvodom, prečo je aj dnes dedený z generácie na generáciu. Jednoduchým pretretím obyčajnou handričkou a použitím vosku alebo oleja každých pár mesiacov si bez veľkej námahy dokáže zachovať svieži výzor.

2. Odolnosť a sila

Masívny nábytok Dubu je vyrobený z dubu rezaného na štvrtiny. Tento spôsob rezby robí drevo nie len drahším a luxusnejším. Zabezpečuje tiež, aby štruktúra dreva zotrvala v najpevnejšom a najsolídnejšom stave. Súvisí to predovšetkým so stolmi, stoličkami a zásuvkami, ktoré musia znášať pravidelné opotrebenie. Kvalitný rez zabezpečí, že nábytok odolá každodenným nástrahám v domácnosti a nezničí sa už po niekoľkých týždňoch.

3. Univerzálnosť

Neutrálne tóny dubu sa menia od bledej až po bohatú karamelovú farbu. Stále si však zachovávajú svetlý dojem, vďaka čomu sa hodia skoro ku každému štýlu. Dubový nábytok perfektne zapadne k béžovo a zemito ladenému zariadeniu, vytvárajúc tak atmosféru vidieka či chaty. Rovnako vytvára aj príjemný kontrast napríklad k modernému alebo k minimalistickému typu dizajnu.

4. Dlhovekosť

Dubové drevo patrí k najkvalitnejším materiálom v nábytkárskom priemysle. Na pohľad vyššiu cenu však zďaleka prevýši jeho odolnosť a trvácnosť. Lacnejší nábytok z mäkkého dreva poslúži bežnej domácnosti približne 3 až 5 rokov. Nábytok z tvrdého dubového dreva vydrží v rovnakých podmienkach desiatky rokov.

5. Štýl

Existuje dôvod, prečo je dub jedným z najstarších a najpoužívanejších materiálov na výrobu nábytku. Vďačí za to krásnemu vzhľadu a štýlu, ktorý vnáša do každého priestoru. Hodí sa všade – od chatového či vidieckeho typu obydlia, cez ušľachtilý vyrezávaný francúzsky dizajn až po moderne ladený typ bývania. Nábytok Dubu dodá vášmu domovu kus klasickej, nadčasovej elegancie, ktorá pretrvá aj v stále meniacom sa štýle interiéru.

Komentárov (0)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*