Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Rýchle zhodnotenie výstavy Nábytok a Bývanie 2018 našimi očami

Rýchle zhodnotenie výstavy Nábytok a Bývanie 2018 našimi očami
21. marca 2018 dubuadmin
V Novinky

Výstava nábytku v Nitre priniesla očakávaný efekt, prečítajte si náš report z ročníka 2018

Výstava Nábytok a bývanie v nitrianskom Agrokomplexe je za nami, čím sa začala jarná nábytková sezóna.

S odstupom pár dní musíme zhodnotiť, že tento ročník bol pre nás veľmi úspešný a prekonal všetky naše očakávania. V prvom rade by sme chceli poďakovať za prejavený záujem každému, kto sa zastavil v našom stánku. Váš obdiv k masívnemu nábytku Dubu si nesmierne vážime.

Po rušných chvíľach na výstave pre nás teraz začína obdobie intenzívnej práce na všetkých vašich dopytoch. Časť tímu už spracováva vaše objednávky a požiadavky. Ak sme vás ešte nestihli kontaktovať, v najbližších dňoch tak určite urobíme.

Tento týždeň s vystavovaním ešte pokračujeme na Festivale bývania v OC Styla v Bratislave, kde náš masívny nábytok nájdete od 19. do 25. marca 2018. Radi privítame všetkých, ktorým sa nepodarilo prísť na výstavu v Nitre, ale aj tých, s ktorými sme sa videli už aj na Agrokomplexe.

V súčasnosti sa naplno venujeme dokončeniu konceptu spálňa a začíname tiež pracovať na novom koncepte kuchyňa. Prvé návrhy môžete vidieť aj na našej webstránke v sekcii Kuchynské linky.

Aj vďaka vašej podpore sa s projektom Dubu posúvame stále ďalej. Preto sa neustále snažíme čo najviac sa priblížiť vašim predstavám a naďalej s vami zdieľať spoločnú vášeň pre krásu a čaro nábytku z masívu.

Komentárov (0)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*