Výstavy

Nábytok Dubu na výstave Danubius Gastro 2019 v Bratislave

24. – 27. januára,  hala A1, plocha 207

Premiéra pre koncept Dubu na profesionálnej výstave gastronómie a hotelierstva Danubius Gastro 2019

Kvalitný nábytok je neoddeliteľnou súčasťou hotelierstva a preto sa Dubu predstaví po prvý krát na domácej scéne s ponukou pre B2B segment. Príďte sa s nami zoznámiť na medzinárodnej výstave Danubius Gastro 2019, kde budeme k dispozícii aj širokej verejnosti pre zariadenie domácnosti ako na bežných akciách, na ktorých nás poznáte. Okrem výborných ponúk nábytku a doplnkov si na našom stánku môžete pozrieť techniky opráv tvrdého dreva a poradiť sa akou kozmetikou denne ošetrovať vzácne interiéry.

Adresa výstaviska a poloha našej plochy

Incheba Expo Bratislava
Dubu nájdete: Hala A1, Plocha č. 207
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava

Oficiálny profil výstavy DANUBIUS GASTRO

Danubius Gastro prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu. Kolektívne zastúpení vystavovatelia zo zahraničia ponúkajú ochutnávky národných kulinárskych i nápojových špecialít. Danubius Gastro je sviatkom všetkých s profesionálnym či laickým záujmom o prezentované oblasti. Okrem potešenia zmyslov prináša i množstvo nových užitočných informácií pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov, rôznych typov gastroprevádzok a obchodov. Neodmysliteľnou súčasťou Danubius Gastro sú sprievodné podujatia, ktoré porovnávajú zručnosti barmanov, baristov, kuchárov, cukrárov, pekárov i someliérov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.