INFORMÁCIE O PRODUKTOCH

V princípe masívny dubový nábytok nie je vhodný do exteriéru. Lepidlá, použité pri výrobe nábytku, nie sú určené pre exteriér a navyše povrchová olejovosková úprava by v krátkom čase utrpela na vzhľade a nedokázala by dlhodobo chrániť dubové drevo pred nepriaznivými vplyvmi v exteriéri.

Masívny nábytok je živý organizmus a pre uchovanie vlastností tvrdého dreva je od kúpy podstatné zachovať rovnomerné podmienky vlhkosti vzduchu, teploty a intenzity slnečného žiarenia. Faktorov je viac, no pokiaľ je zabezpečená regulácia nevhodných faktorov (tienenie, temperovanie miestnosti počas zimných mesiacov, vetranie…), je možné dodať masívny nábytok napr. do pivničných či uzavretých terasových priestorov a bude slúžiť po generácie.

Hlavné postavenie našej spoločnosti spočíva v marketingovej a predajnej činnosti a preto dnes z našej produkcie pochádza len časť výrobkov. Ostatná nábytkárska produkcia pochádza od viacerých dodávateľov, ktorí sídlia na Slovensku, v Maďarsku, Českej republike a Veľkej Británii. Spolupracujeme len s overenými partnermi s dobrou povesťou a rovnakým zápalom pre masívny nábytok. Nábytok Dubu spĺňa najnáročnejšie licenčné ako aj legislatívne požiadavky zákazníka Európskej únie.

Aktuálne nás môžete navštíviť v Nitre na Novozámockej 87/160. Svoju návštevu dvoj-poschodového showroomu prosím vopred ohláste, aby sme mali pre Vás pripraveného odborného predajcu, ktorý sa bude venovať len Vám a nikomu inému.

Ak je pre Vás Nitra nedosiahnuteľná, dajte nám o sebe vedieť a radi prídeme Váš zámer konzultovať k Vám. Prípadne Vás radi uvidíme na každom dobrom veľtrhu nábytku, kam chodíme pravidelne už niekoľko rokov.

Dovidenia.

Áno. V prípade záujmu o individuálne riešenia treba počítať s rozdielnymi vstupnými nákladmi a neskorším termínom dodania oproti katalógovému výberu. V DUBU sa každému zákazníkovi snažíme maximálne vyjsť v ústrety a preto dizajn, vzorky či dôkladná konzultácia so zákazníkom nám nie je cudzia.

INFORMÁCIE O DODANÍ

Pokiaľ nie je stanovené v internetovej akcii inak, zákazníkom, ktorí si u nás objednajú nábytok s priamym dodaním ponúkame dopravu zdarma do 40km rádiusu od Nitry. Doprava nad rámec tejto vzdialenosti sa účtuje podľa prejdených km. Okrem priameho doručenia je v tejto službe priradené aj sťahovanie do objektu, rozbalenie, ošetrenie, poradenstvo o údržbe a prípadná montáž nábytku s odnesením obalového materiálu. V prípade záujmu o iný typ doručenia je možné pri objednávke zvoliť aj iného dopravcu. Hodí sa to napríklad pre drobné zásielky kupované prevažne online na našom eshope.

Časť produktov máme pravidelne skladom a ich dodanie je možné vykonať okamžite. Niektoré položky ako napr. matrace zadávame do výroby až po vytvorení objednávky. Atypické masívne nábytky idú do výroby v poradí, aby na linkách bola zachovaná kontinuita výroby čo najefektívnejšie a s ohľadom na sezónny program výroby. V našom koncepte dbáme na to, aby dodanie akejkoľvek položky z nášho katalógu bolo možné do 4-6 týždňov od spracovania objednávky.