INFORMÁCIE O PRODUKTOCH

Áno. V prípade záujmu o individuálne riešenia treba počítať s rozdielnymi vstupnými nákladmi a neskorším termínom dodania oproti katalógovému výberu. V DUBU sa každému zákazníkovi snažíme maximálne vyjsť v ústrety a preto dizajn, vzorky či dôkladná konzultácia so zákazníkom nám nie je cudzia.

V princípe interiérový masívny dubový nábytok nie je vhodný do exteriéru. Ekologické lepidlá používané pri výrobe nábytku podľa prísnych noriem nie sú vhodné do exteriériu. Navyše väčšina povrchových úprav by v krátkom čase utrpela na vzhľade aj svojej vode-odolnosti. V prípade záujmu o nábytok do exteriéru dokážeme vyrobiť na mieru akýkoľvek produkt podľa nami vyrobeného alebo dodaného výkresu.

Hlavné poslanie konceptu DUBU spočíva v marketingovej a predajnej činnosti a preto nie všetky nábytky pochádzajú z našej produkcie. Ostatná nábytkárska produkcia pochádza od vybraných kvalitných dodávateľov, ktorí sídlia na Slovensku, v Maďarsku, Českej republike alebo aj Veľkej Británii. Spolupracujeme len s overenými partnermi s dobrou povesťou a rovnakým zápalom pre masívny nábytok. Nábytok DUBU spĺňa najnáročnejšie licenčné ako aj legislatívne požiadavky zákazníka Európskej únie na ľudské zdravie a životné prostredie.

Aktuálne nás môžete navštíviť v Nitre na Novozámockej 87/160. Svoju návštevu dvoj-poschodového showroomu prosím vopred ohláste, aby sme mali pre Vás pripraveného odborného predajcu, ktorý sa bude venovať len Vám a nikomu inému.

Ak je pre Vás Nitra nedosiahnuteľná, dajte nám o sebe vedieť a radi prídeme Váš zámer konzultovať k Vám. Prípadne Vás radi uvidíme na každom dobrom veľtrhu nábytku, kam chodíme pravidelne už niekoľko rokov.

Dovidenia.

INFORMÁCIE O DODANÍ

Nábytok máme pravidelne skladom a ich dodanie je možné vykonať okamžite. Niektoré položky ako napr. matrace zadávame do výroby až po vytvorení objednávky. Atypické masívne nábytky idú do výroby v poradí v akom boli prijaté a tiež s ohľadom na sezónny program výroby. V našom koncepte dbáme na to, aby ideálne dodanie akejkoľvek položky z nášho katalógu nebolo neskôr ako 6 týždňov od spracovania objednávky.

Áno, ponúkame priame dodávanie tovaru na adresu našimi pracovníkmi. Rozvoz tovaru sa realizuje na území SR, no pravidelne zavážame aj do zahraničia. Skúsený personál nielenže dodá nábytok za prvé dvere ale je ochotný zbaviť vás obalových materiálov či poskytnúť služby montáže alebo výnosu nábytku na poschodie.  Cena služby sa určuje podľa aktuálnej výšky PHM (priemer 2020-2023 je 0,88c/km) a vzdialenosti k dodacej adrese z Nitry.

Cez 97% nábytku je dodávaný v zloženom – zlepenom stave. Nadrozmerné nábytky sú dodávané v demonte hlavne za účelom prechodu cez zárubňu spolu s prehľadným montážnym návodom. V prípade potreby, montážne služby nábytku je možné si u nás objednať pred alebo aj po nákupe na eshope. Montážne práce sa účtujú za každú začatú hodinu jedného alebo dvoch pracovníkov potrebných na montáž.