Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Platobné podmienky

Možnosti platby za tovar

Za objednaný tovar môže zákazník zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

Bankovým prevodom / vkladom na náš účet

Za tovar môže zákazník zaplatiť bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet. Platbu je možné vykonať na základe údajov v dokladoch z potvrdenia o prijatí objednávky. Tie obdrží zákazník elektronicky na svoj email alebo osobne pri vytvorení objednávky na prevádzke alebo mieste stretnutia s pracovníkom Dubu. Platbu je potrebné zrealizovať v lehote splatnosti, ideálne však čo najskôr. Tovar, ktorý nie je na sklade sa z pravidla objednáva až po prijatí platby.

Bankové spojenie: Všeobecná Úverová Banka, a.s.
Číslo účtu: 3186215758/0200
IBAN: SK6102000000003186215758
SWIFT: SUBASKBX
Pri platbe nezabudnite uviesť variabilný symbol dokladu

Na dobierku

Úhrady za objednávky na dobierku sú možné do hodnoty tovaru 500 Eur alebo po individuálnej dohode s predávajúcim. Objednaný tovar je zaslaný kuriérskou službou na dodaciu adresu zákazníka, prípadne dobierku vykonáva priamo pracovník Dubu. V oboch prípadoch platí zákazník až pri prevzatí dodávaného tovaru. Platba je možná len v hotovosti, ani kuriérovi nie je aktuálne možné platiť platobnou kartou. Pri úhrade v hotovosti žiadame zákazníkov, aby mali pripravenú čo najpresnejšiu hotovosť. Ďakujeme

Predaj na splátky – uznanie dlhu

Pri nákupe nad 1000 Eur je možné dohodnúť platbu na splátky. Po potvrdení objednávky a tejto forme úhrady pracovníkom dubu.sk budete poučený o detailoch a podmienkach dodania tovaru, splátkovom mechanizme a informáciách pre schválenie pôžičky. Po schválení je potrebné dohodu spečatiť dohodu podpisom. Zmluvy na podpis, ktoré následne je potrebné vytlačiť a podpísané v dvoch origináloch bude potrebné poslať poštou na adresu našej prevádzky v Nitre. Po obdržaní podpísaných zmlúv Vám bezodkladne budeme expedovať objednaný tovar dojednaným spôsobom.

Osobný odber

Pri osobnom odbere uhrádza zákazník tovar na mieste prevádzky a to na ulici Novozámocká 87/160 v Nitre. Tovar po akceptovaní objednávky bude pripravený na odber okamžite alebo najneskôr do 24 hodín. Pri úhrade v hotovosti žiadame zákazníkov, aby mali pripravenú čo najpresnejšiu hotovosť. Tovar vydávame len v pracovných dňoch Pondelok – Piatok a v hodinách medzi 09:00 – 17:00 alebo podľa individuálnej dohody s pracovníkom dubu.sk.

Poďakovanie

Ďakujeme za Váš plánovaný alebo realizovaný nákup a prejavenú dôveru. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

tím dubu.sk