Za objednaný tovar môže u nás zákazník zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

Bankovým prevodom / vkladom na náš účet

Za tovar môže zákazník zaplatiť bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet. Platbu je možné vykonať na základe údajov v dokladoch z potvrdenia o prijatí objednávky. Tie obdrží zákazník elektronicky na svoj email alebo osobne pri vytvorení objednávky na prevádzke alebo mieste stretnutia s pracovníkom Dubu. Platbu je potrebné zrealizovať v lehote splatnosti, ideálne čo najskôr. Tovar, ktorý nie je na sklade sa z pravidla objednáva až po prijatí platby.

Držiteľ účtu: Proagent, s.r.o.
IBAN: SK7283300000002502072572
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Bankové spojenie: Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky
Pri platbe nezabudnite uviesť variabilný symbol objednávky

Kartou cez platobnú bránu VÚB eCard alebo Trustpay

Ak sa rozhodnete platiť u nás kartou, platobná brána eCard od VÚB banky alebo Trustpay sú jednoduché integrované riešenia na našom webe na rýchle a bezpečné prijímanie platieb. Ide o ideálny spôsob platenia aj pre zahraničných klientov. Platobná brána umožňuje platiť zákazníkom za online nákup v eshope prostredníctvom nasledovných typov platobných kariet:

  • debetné – VISA, Maestro, MasterCard
  • kreditné – VISA, Maestro, MasterCard, American Express, Diners Club

Riešenie podporuje a je plne certifikované kartovými asociáciami na báze štandardov 3D Secure – MasterCard SecureCode™ a Verified by VISA.

Na dobierku v hotovosti

Úhrady za objednávky na dobierku sú možné do hodnoty tovaru 5000 Eur alebo po individuálnej dohode s predávajúcim. Objednaný tovar je zaslaný kuriérskou službou na dodaciu adresu zákazníka, prípadne dobierku vykonáva priamo pracovník tímu Dubu. V oboch prípadoch platí zákazník až pri prevzatí dodávaného tovaru. Pri úhrade v hotovosti žiadame zákazníkov, aby mali pripravenú čo najpresnejšiu hotovosť. Ďakujeme

Na dobierku kartou

Platba kuriérovi kartou cez POS terminál platnou kreditnou alebo debetnou kartou je aktuálne možná u všetkých prepravcov okrem Slovenskej pošty. Bez-dotyková platba hodinkami alebo smartfónom je možná, závisí však od technického vybavenia terminálu konkrétneho doručovateľa, preto si túto možnosť vopred overte po notifikácii o doručení priamo s našim kuriérom.

Osobný odber

Pri osobnom odbere uhrádza zákazník tovar na mieste prevádzky a to na ulici Novozámocká 87/160 v Nitre. Tovar po akceptovaní objednávky bude pripravený na odber okamžite. Pri úhrade v hotovosti žiadame zákazníkov, aby mali pripravenú čo najpresnejšiu hotovosť. Tovar vydávame len v pracovných dňoch Pondelok – Piatok a v hodinách medzi 09:00 – 17:00, v sobotu v čase od 09:00 – 12:00 alebo podľa individuálnej dohody s pracovníkom dubu.sk.

Službou PayPal

Ak platíte kartou cez Paypal, prostredníctvom PayPalu predávajúci nezíska informácie o vašej platobnej karte. Informácie o karte zadáte iba raz a to pri založení vášho PayPal účtu. Všetky vaše on-line nákupy potom prebiehajú prostredníctvom sprostredkovateľa – službou PayPal so všetkými jej bezpečnostnými prvkami.

Online zákazník platiaci za tovar službou PayPal bude presmerovaný na jeho PayPal účet, kde platbu potvrdí a ak je autorizácia aj  zostatok pre úhradu platné, autorizovaná úhrada sa následne presunie z rozhrania PayPal naspäť na naše stránky. Poplatok za prijatie transakcie znáša Predávajúci.

Zákazník môže uhradiť PayPalom aj priamo na náš PayPal účet. Takúto individuálnu úhradu je potrebné dohodnúť vopred a Predávajúci má právo takýto typ úhrady odmietnuť bez udania dôvodu. Poplatok za prijatie transakcie znáša Kupujúci.

Predaj na splátky

Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku človek zažije, keď si ho kúpi hneď. Splatiť výrobok je predsa omnoho ľahšie ako dopredu šetriť. Pri nákupe tovaru nad 100 Eur je možné využiť náš na mieru šitý program predaja na splátky za veľmi výhodných finančných podmienok s minimálnou administratívou. Vypočítať a nastaviť optimálne splátky je možné určiť na úrovni produktu alebo pri voľbe platobnej metódy v pokladni. Overenie nároku na úver potrvá cez partnerské aplikácie len niekoľko minút. Pri poskytovaní spotrebiteľských úverov spolupracujeme so spoločnosťami

  • Home credit (Home credit slovakia, a.s.)
  • Ahoj splátky (Amico Finance a.s.).  Pre info ako nakupovať cez Ahoj splátky kliknite sem.

Ďakujeme za Váš plánovaný alebo realizovaný nákup a prejavenú dôveru. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

tím dubu.sk