Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

O nás

Nábytok Dubu

Poctivý generačný nábytok z tvrdého dubového dreva

Nábytok Dubu je masívny nábytok z tvrdého dubového dreva určený takmer pre každý vkus. Klasický vidiecky anglický nábytok prelína aj škandinávsky alebo rustikálny štýl, inde sa hodí ako retro, shabby chic alebo vintage štýl pri zariaďovaní interiéru. V každom priestore si Dubu udrží  dominantný nadčasový výraz klasického anglického nábytkárstva.

Výhodou našich interiérových projektov je dlhá kontinuita výroby vybraných línií a dômyselný dizajn vzájomne komunikujúcich typov nábytku. V Dubu dbáme na neutralitu a trendovú nezávislosť, a preto nie je výnimočné kombinovať masívny nábytok Dubu s inými výrobcami či modernými štýlmi.

Poctivý masívny nábytok Dubu je vhodný do domácností, ale aj do profesionálnych a obchodných priestorov, akými sú reštaurácie alebo kancelárie.

V projekte nábytok Dubu sledujeme hlavne jednoduché a úprimné zásady s cieľom ponúknuť stopercentnú kvalitu vo forme dubového nábytku s vlastnou identitou. A to za cenu, ktorá nemá konkurenciu a už vonkoncom sa nemôže porovnávať s alternatívnymi výrobcami nábytku. Vo výrobe našich produktov nie sú používané žiadne odpady z drevovýroby, trieskové dosky alebo MDF materiály. Povrchová úprava bez chemikálií je aj vďaka skúsenostiam dôsledná a ohľaduplná k životnému prostrediu do maximálnej možnej miery.

Masívny dubový nábytok Dubu je dodávaný v kompaktnom stave, teda bez nutnosti rozsiahlej montáže. Jedna línia obsahuje desiatky rôznotvarých druhov nábytku s multi-priestorovým použitím.

tradícia výroby

druhov nábytku

doprava zdarma

Masívny nábytok Dubu zušľachtí váš interiér a bude slúžiť dlhé roky.