Blog

Kvalitné slovenské matrace Benab v Nitre

Slovenské tradičné matrace s ohľadom na zdravý spánok a životnosť.

Dlhoročné skúsenosti Slovenského popredného výrobcu matracov Benab Kežmarok sa prenášajú na všetky matrace tejto značky v našom katalógu. Kvalitné slovenské matrace Benab spĺňajú kvalitu, dlhú životnosť, komfort a moderný dizajn. Všetky tieto faktory sú základom uspokojovanie potrieb náročného zákazníka za férovú cenu.

Zdravé slovenské matrace s dlhoročnou tradíciou výroby spod Tatier

Pri výrobe matracov na Slovensku sa kladie dôraz na kvalitu používaných materiálov. Jednotlivé komponenty kvalitného matraca sú dodávané od výhradne európskych renomovaných dodávateľov. Kolekcia matracov Benab je navrhnutá z najrozličnejších certifikovaných a zdravotne nezávadných materiálov. Kvalitné slovenské matrace Benab sú dlhodobo testované a zodpovedajú najprísnejším požiadavkám na hygienu, kvalitu, komfort a funkčnosť.

Vyberte si správny typ matraca

Matrace sa najčastejšie vyberajú podľa dvoch kritérií. Životnosť a s ňou súvisiaca kvalita a cena. Kvalitné matrace značky Benab možno rozdeliť do piatich hlavných kvalitatívnych tried: OPTIMAL, SILVER, GOLD, PLATINUM, DIAMANTE. Najlacnejšie matrace Benab OPTIMAL použiteľné na občasné použitie alebo krátkodobú životnosť nestoja viac ako 100 Eur. Ak však zákazník investuje do kvality a kupuje masívnu dubovú posteľ, je logické, že aj zvolená matrac dosahuje dostatočný komfort a kvalitatívne neohrozuje jeho zdravie. Vtedy odporúčame výber matraca Benab z kolekcie DIAMANTE alebo PLATINUM. Každý si môže zvoliť pre seba ten správny matrac. Na výber matraca stačí navštíviť kategóriu matrace v našom eshope prípadne sa osobne presvedčiť o kvalite matracov do showroomu v Nitre, kde Vám ochotne poradíme s výberom.

Taštičkové alebo penové matrace nájdete v našej ponuke matracov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.