Priemyselný kovový nábytok FACTORY

Jedinečná a nadčasová kolekcia Factory  je vyrobená pre ľudí, ktorí si cenia originalitu. Symetrické rozdelenie nábytku na zásuvky a skrinky s posuvnými čelami dáva pocit harmónie. Praktické drevené zásuvky a police pre RTV zariadenia sú doplnené o štýlové úchytky z profilovanej plochej lišty. Zaujímavým riešením je aj použitie posuvného systému koľajníc, pričom samotný mechanizmus je veľmi jednoduchý. Zároveň svojím vzhľadom sú koľajnice strohé a dokonale ladia s ostatnými oceľovými prvkami. Úžasné na odsunoch dvierok po koľajnici je, že pohybom dvierok získate úplne nový vzhľad nábytku.

kovový regál factory

Zásuvky sú vedené na kovových výsuvoch, ktoré uľahčujú vyťahovanie zásuviek. Rovnako, posuvné čelá na nábytku prekrývajúce police sú praktickým a dizajnovým riešením, ktoré sa nevidí bežne.

Konštrukcia nábytkov je vyrobená z uzavretého kovového profilu 80×20 mm a dubového masívu, čo zaručuje stabilitu a odolnosť nábytku na generácie. Oceľová konštrukcia nábytkov je impregnovaná bezfarebným lakom, ktorý ju chráni pred poškodením hrdzou a mechanickému poškriabaniu.

Zásuvky z masívneho a nelepeného dreva sú z čela osádzané v jednom kuse. Efektívne sú zachované priznané nity použité pri montáži a medzi nelepenými doskami sa môžu objaviť medzery, ktoré neovplyvňujú komfort používania a zároveň uvoľnia priestor pri dilatácii v interiéri.

Starostlivosť o nábytok (200)

Nábytok (477)

Doplnky do interiéru (110)

Miestnosti (579)