Výstavy

Nábytok DUBU na výstave MODDOM 2018 v Bratislave

Výstava nábytku Moddomo 2018 - Dubu.sk

Od 17. – 21. októbra Dubu stánok 301 v hale D

Tešíme sa opäť na stretnutie s Vami

Masívny nábytok Dubu budete môcť vidieť na medzinárodnej výstave nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu MODDOM 2018. Výstava bude trvať od 17. – 21. októbra v Bratislavskej Inchebe, hala D, stánok 301. Pripravujeme zaujímavé ponuky a novinky pre koncových zákazníkov a ponúkame aj osobné stretnutie na stánku pre partnerov.  Hľadajte nás v hale D. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Adresa výstaviska a poloha našej plochy

Incheba Expo Bratislava
Dubu nájdete: Hala D, Plocha č. 301
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava

Oficiálny profil výstavy MODDOM

Veľtrh nábytku Moddom je miestom, kde sa pod jednou strechou stretávajú desaťtisíce záujemcov o zariaďovanie s výrobcami i predajcami nábytku a doplnkov. Moddom prináša nové trendy v zariaďovaní interiérov a bohatú inšpiráciu vďaka ponuke nábytku i doplnkov rôznorodých interiérových štýlov. Veľtrh je ideálnou príležitosťou na jednom mieste vybaviť celý interiér nábytkom a doplnkami od rôznych výrobcov. Návštevníci sa môžu inšpirovať zariadením všetkých štýlov v rozličných cenových kategóriách – od jednoduchého a praktického nábytku až po luxusné kusy pre náročných zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.