Novinky

Mimoriadne opatrenia počas núdzového stavu

Mimoriadne opaterenia koronavirus - Homeoffice Dubu Nabytok Nitra

Ako pracujeme počas núdzového stavu?

Showroom nábytku v Nitre bol do úvodu mája zatvorený ale aktuálne je Vám opäť k dispozícii. Budeme otvorení denne od 09:00 – 17:00 a v sobotu od 09:00 – 12:00. Naďalej pracujeme v zmysle prísnych karanténnych opatrení, aby sme boli vystavení čo najmenšiemu riziku šírenia nákazy COVID-19.  Preventívne opatrenia berieme zodpovedne a mimoriadne vážne. Merania či iný servis u zákazníka, kde dochádza k styku nie je v týchto dňoch možný, čo nás veľmi mrzí a týmto sa ospravedlňujeme všetkým za nepríjemnosti.

Sme tu pre Vás online 24 hodín denne, kontaktujte nás kedykoľvek na email, webchat alebo volajte.

Skladové zásoby sa snažíme udržiavať v rovnováhe a aj napriek spomalenému zásobovaniu predaj tovarov a služieb na našom eshope funguje normálne. Aj keď to nie je v našej moci a všetci si veľmi želáme, aby oneskorené dodávanie nenastalo, o prípadnej dobe doručenia nad rámec bežnej dodacej lehoty, bude zákazník informovaný pri spracovaní objednávky.

Ako pripravujeme zásielky pred doručením?

Všetci si sledujeme možné príznaky ochorenia COVID-19. Umývanie rúk a dezinfekcia nášho oblečenia je pravidelnou samozrejmosťou na prevádzke aj mimo nej. Zvýšili sme intenzitu čistenia, obmedzujeme stretávanie sa v tíme a ak je to nevyhnutné, pracujeme s nasadeným ochranným rúškom prípadne gumenými rukavicami. Nikto z nášho tímu necestuje tento rok do zahraničia.

S kuriérmi je zabezpečené bez-kontaktné odovzdávanie tovaru. Tovar je nakladaný pri zvoze s min. dvojmetrovým odstupom a bez zbytočného kontaktu. Dokumenty podpisujeme vlastnými perami.

Ako funguje doručovanie tovaru?

Pri dodávaní tovaru odporúčame využiť možnosť zaplatiť objednávku inou platobnou metódou ako hotovostne. Dopravcovia však túto formu úhrady už nevylučujú.

  • Slovenská pošta dopravuje naše balíky bez výrazných obmedzení. Skontrolujte si prosím otváracie hodiny svojej prevádzky.
  • DPD funguje bez obmedzení, drobné omeškanie pri dodaní v súvislosti s mimoriadnou situáciou na trhu sa vyskytuje len ojedinele.
  • TopTrans od 6.4.2020 preberá dopravca aj hotovostné úhrady na dobierku tak ako pred pandémiou. Novinkou je preberanie platieb kartou.
  • Zásielkovňa.sk funguje normálne, postupne dochádza k otváraniu výdajných miest. Pri objednávke prosím overte stav Vášho miesta príjemcu.
  • Osobný odber na prevádzke showroomu v Nitre funguje bez obmedzení, prebratie tovaru je potrebné si vopred dohodnúť.
  • Priame dodanie našou spoločnosťou s príslušným servisom, rozbalením či inštaláciou nábytku v aktuálnej situácii zabezpečíme po zvážení všetkých hygienických rizík.

Želáme všetkým naším zákazníkom pevné zdravie.
Za porozumenie a akceptovanie mimoriadnych opatrení ďakujeme,

RNDr. Ján Vereš, konateľ spoločnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.