Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Mimoriadne opatrenia počas núdzového stavu

Mimoriadne opatrenia počas núdzového stavu
18. marca 2020 dubuadmin
V Uncategorized

Ako pracujeme počas núdzového stavu?

Náš showroom na Novozámockej ulici 87/160 v Nitre je opäť otvorený. Preventívne opatrenia berieme zodpovedne a mimoriadne vážne, preto fungujeme v zmysle platných bezpečnostných opatrení.  Do priestorov vstupujte prosím jednotlivo a s rúškom na tvári. Pri vstupe si vydezinfikujte ruky. Ideálne svoju návštevu ohláste vopred a to telefonicky na čísle 0949582783.

Návštevy u zákazníkov, vymeranie, konzultácie či iný servis u zákazníka je povolený len za prísnych bezpečnostných podmienok. Každý dopyt bude posúdený individuálne.

Sme tu pre Vás online 24 hodín denne, kontaktujte nás kedykoľvek na email, webchat alebo volajte.

Skladové zásoby sa snažíme udržiavať v rovnováhe a aj napriek spomalenému zásobovaniu predaj tovarov a služieb na našom eshope funguje normálne. Aj keď to nie je v našej moci a všetci si veľmi želáme, aby oneskorené dodávanie nenastalo, o prípadnej dobe doručenia nad rámec bežnej dodacej lehoty, bude zákazník informovaný pri spracovaní objednávky.

Ako pripravujeme zásielky pred doručením?

Všetci si pravidelne meriame teplotu a sledujeme možné príznaky chorôb. Umývanie rúk a dezinfekcia nášho oblečenia je pravidelnou samozrejmosťou. Zvýšili sme intenzitu čistenia, obmedzujeme stretávanie sa v tíme a ak je to nevyhnutné, pracujeme s nasadeným ochranným rúškom prípadne gumenými rukavicami.

S kuriérmi je zabezpečené bez-kontaktné odovzdávanie tovaru. Kuriér, ktorý nemá ochranné pomôcky na tvári a rukách sa k nášmu tovaru nedostane. Tovar je nakladaný pri zvoze s min. dvojmetrovým odstupom a bez zbytočného kontaktu. Dokumenty podpisujeme vlastnými perami.

Ako funguje doručovanie tovaru?

Väčšina zmluvných dopravcov neobmedzuje príjem hotovosti pri dobierke a fungujú normálne.

Pre minimalizáciu kontaktu odporúčame využiť možnosť zaplatiť objednávku inou platobnou metódou napríklad vopred na predfaktúru alebo platobnou kartou cez náš POS systém.

Priame dodanie našou spoločnosťou po prvé dvere s príslušným servisom a odobratím obalového materiálu už je možné objednať tiež.

 

Želáme všetkým naším zákazníkom pevné zdravie.

Za porozumenie a akceptovanie mimoriadnych opatrení ďakujeme,

tím dubu.sk

a v mene spoločnosti Proagent, s.r.o.

RNDr. Ján Vereš, konateľ

Komentárov (0)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*