Výstavy

Nábytok Dubu na výstave Nábytok a Bývanie 2019 v Nitre

Od 5.-10. marca 2019, pavilón C, plocha č. 3

Ukážky ošetrovania tvrdého dreva olejom. Opravy kazov v rustikálnom nábytku

Medzinárodný veľtrh nábytku a bytových doplnkov Nábytok a bývanie sa tento rok uskutoční 5. až 10. marca 2019 a ani tentokrát tam nebudeme chýbať. Masívny nábytok Dubu budete môcť navštíviť v pavilóne C na ploche číslo 3 a využiť skvelú príležitosť dozvedieť sa viac o kvalite masívneho nábytku vyrobeného z dubového dreva. Otvorení sme taktiež novým partnerstvám v B2B segmente.

Na stánku budú prebiehať ukážky ošetrovania a opravy masívneho nábytku. Naši odborníci Vám predvedú a poradia najsprávnejšie spôsoby starostlivosti, ochrany a opravy dreveného nábytku. Tešíme sa na stretnutie!

Adresa výstaviska a poloha našej plochy

Agrokomplex Nitra
Dubu nájdete: Pavilón C, Plocha č. 3
Výstavná 4
949 01 Nitra-Chrenová

Oficiálny profil výstavy Nábytok a bývanie 2019 v Nitre

Každoročne v marci prináša výstava najnovšie trendy a zároveň je zdrojom inšpirácií už 29 rokov. Lákadlom je hlavne pre obchodníkov, architektov, novinárov a laickú verejnosť. Informatívnym aj inšpiratívnym spôsobom sa tu vystavujú nové produkty zo sveta nábytku. Nové materiály, nové trendy, nové technologické riešenia a poznatky sú predmetom diskusií väčšinu týždňa. Nábytok a bývanie v Nitre je priestorom pre začínajúce slovenské a české firmy predstavujúce svoju produkciu a zároveň pre získavanie nových kontaktov a zákaziek.

Názov výstavy: Nábytok a bývanie 2019
Podtitul: 29. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, designu a architektúry
Organizátor: Agrokomplex národné výstavisko, štátny podnik
Termín konania: 5.03.2019 – 10.03.2019

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *