Výstavy

V apríli na výstave Gardenia Domexpo Nitra 2019

Gardenia Domexpo 2019 v Nitre

Od 25. do 28. apríla 2019, pavilón B, stánok TOP KUCHYŇA

Medzinárodný veľtrh zariaďovania domov a záhrad sa tento rok uskutoční 24. až 28. apríla 2019. Masívny nábytok Dubu budete môcť navštíviť v pavilóne na ploche číslo a využiť skvelú príležitosť dozvedieť sa viac o kvalite nášho masívneho nábytku vyrobeného z dubového dreva. Navštívte stánok nášho mediálneho partnera TOP KUCHYŇA v Nitre, kde sa môžete presvedčiť o kvalite našich produktov. Sme otvorení novým partnerstvám v B2B segmente a pre koncových zákazníkov bude pripravený náš špeciálny zľavový leták ako aj kvalitný magazín pre zariaďovanie kuchýň. Tešíme sa na stretnutie s Vami a partnerom ďakujeme za skvelú príležitosť odprezentovať sa opäť na domácej nitrianskej pôde.

 Adresa výstaviska a poloha našej plochy

Agrokomplex Nitra
Dubu nájdete v stánku TOP KUCHYŇA
Výstavná 4
949 01 Nitra-Chrenová

Oficiálny profil výstavy Gardenia DOMEXPO Nitra

Každoročne v apríli prináša Agrokomplex najnovšie trendy a zároveň je zdrojom inšpirácií pre zariaďovanie domov, bytov a záhrad. Lákadlom je hlavne pre obchodníkov, architektov, novinárov a laickú verejnosť. 14. ročník komplexnej stavebnej výstavy a výstavy pre fotovoltiku a solárnu techniku Gardenia DOMEXPO 2019 je tu pre Vás v termíne konania: 25.04.2019 – 28.04.2019

  • Miesto konania: Agrokomplex Nitra
  • Organizátor: Agrokomplex národné výstavisko, štátny podnik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.