Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Vianočný príbeh o masívnom nábytku so šťastným koncom

Vianočný príbeh o masívnom nábytku so šťastným koncom
29. decembra 2017 dubuadmin
V Blog

Ako z rozprávky o masívnom nábytku: Pochopenie a trpezlivosť odmenená vysnívaným nábytkom z dubového masívu

O masívnom nábytku v starom roku

V 2017-om sme toho dosiahli mnoho ale najúspešnejšia bilancia je, že sme zaznamenali samé pozitívne ohlasy o masívnom nábytku od našich zákazníkov. Na výstavách nábytku sme sa mohli osobne stretnúť s ľuďmi s rovnakým zápalom pre masívny nábytok a predstaviť im našu filozofiu.  Napriek dôkladnému plánovaniu sme ku koncu roka mohli na vlastnej koži pocítiť predvianočný stres. Jednu jedinú objednávku sme kvôli nečakaným komplikáciám nezrealizovali, čo nás skutočne mrzí. Pozdravujeme do Prešova…

Stretnutie na výstave nábytku

So srdečnou rodinou spod Karpát sme sa zoznámili ešte v marci na veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre. Spoločne sme s nadšením vypracovali návrh projektu o masívnom nábytku, no zakrátko prišlo k nepredvídateľným ťažkostiam. V produkčnom cykle konkrétnej rady nábytku došlo k náhlym zmenám v čase, keď už bola časť domácnosti zariadená. Zvyšok objednávky mal nejasný termín dodania a zákazník zostal v neistote. Po nadmernej a vyčerpávajúcej komunikácii so zákazníkom aj s majstrami vo výrobe sme boli pripravení na najhoršie. Boli sme zmierení s tým, že do tejto útulnej domácnosti na úpätí Malých Karpát napokon žiadny nábytok dodávať nebudeme.

„Bol som pripravený vrátiť peniaze a zákazky sa vzdať. Najhorší bol ale pocit, že sme zákazníka sklamali.“

konateľ spoločnosti 

Nečakané prekvapenie od zákazníka

Situáciu vyriešil zákazník, ktorý sa z vlastnej iniciatívy rozhodol prísť priamo do nášho Showroomu v Nitre. Vynaložil vlastné úsilie na to, aby nám túto úmornú situáciu pomohol vyriešiť. Prekvapil nás najmä veľmi ľudský a chápavý prístup. Napriek všetkému negatívnemu nestratil záujem o náš nábytok a zachoval si k nám dôveru, aj keď jeho pôvodná objednávka v danom období nevyšla. Po úspešnom vyriešení situácie sme mu zaručili, že za každých okolností mu nový nábytok dodáme ešte pred Štedrým dňom.

Do Častej pri Pezinku sme dorazili 22. decembra presne na obed. Hrejivý pocit šťastia po dodaní nábytku bol obojstranný. Táto, i keď možno nie najväčšia zákazka, bola pre nás veľmi významná. Mimoriadne pochopenie zákazníka nás ohromilo a dojalo. Bolo pre nás preto najväčším darčekom, že nakoniec si táto výnimočná rodina mohla dokonale užiť atmosféru Vianoc v domove zariadenom vysnívaným dubovým nábytkom.

Týmto sa chceme poďakovať všetkým skvelým zákazníkom, že nám v roku 2017 dodávali motiváciu a radosť z dobre odvedenej práce.

Komentárov (0)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*