Výstavy

Výstava nábytku Moddom 2019 v Bratislavskej Inchebe

Dubu na výstave Moddomo 2019 v Inchebe

16. – 20. októbra 2019 na ploche 104 v hale D

Masívny nábytok Dubu sa predstaví na medzinárodnej výstave nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu MODDOM 2019. Výstava bude trvať od 16. – 20. októbra v Bratislavskej Inchebe, hala D, plocha 104Pripravujeme zaujímavé ponuky a novinky pre koncových zákazníkov a ponúkame aj osobné stretnutie na stánku pre partnerov.  Hľadajte nás v hale D. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Adresa výstaviska a poloha našej plochy

Incheba Expo Bratislava
Dubu nájdete: Hala D, Plocha č. 104
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava

Oficiálny profil výstavy MODDOM

Veľtrh nábytku Moddom je miestom, kde sa pod jednou strechou stretávajú desaťtisíce záujemcov o zariaďovanie s výrobcami i predajcami nábytku a doplnkov. Moddom prináša nové trendy v zariaďovaní interiérov a bohatú inšpiráciu vďaka ponuke nábytku i doplnkov rôznorodých interiérových štýlov. Veľtrh je ideálnou príležitosťou na jednom mieste vybaviť celý interiér nábytkom a doplnkami od rôznych výrobcov. Návštevníci sa môžu inšpirovať zariadením všetkých štýlov v rozličných cenových kategóriách – od jednoduchého a praktického nábytku až po luxusné kusy pre náročných zákazníkov. Súčasťou veľtrhu je aj výstava výtvarného umenia ART venovaná voľnému a úžitkovému umeniu – soche, maľbe, keramike, grafike, fotografii, drevu, sklu a všetkému, čo súvisí s umením.

[/spb_text_block]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.