Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Bledohnedá

Filtre

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Price Filter

8 produktov

 • Vypredané
  vintage knižnica z masívu
  vintage knižnica z masívu
  915  s DPH

  Knižnica 670x360x1800 bledohnedá

  ,
  Knižnica z masívneho dreva bledohnedej farby je nábytkom, ktorý oživí a zútulní priestory obývačky. Masívny nábytok v pastelovom odtieni kávovej farby je ideálny hlavne pre vintage štýl alebo vidiecky štýl domova. Knihovnica má 2 zásuvky s pôvodným prevedením prírodného dreva a 8 políc vo výške 34 cm a so šírkou 24 cm. Okrem masívnych zásuviek je prírodná podoba dreva aj na vrchnej doske, pričom toto drevo je ošetrené zmesou olejov a voskov na prírodnej báze a zvyšok knižnice z masívu je natretý špeciálnou viskóznou farbou.
  Na objednávku
  SKU: VEXPW010
  915  s DPH
  915  s DPH
 • Vypredané
  polknižnica z masívu
  polknižnica z masívu
  543  s DPH

  Knižnica na komodu 1000x350x1150 bledohnedá

  ,
  Masívna knižnica alebo polknižnica bledohnedej farby je vrchným dielom našej komody, ktorý ale dopĺňa aj iné masívne komody alebo skrinky Dubu a vytvorí s nimi utešený celok. Tri police z masívu majú medzi sebou priestor vo výške 25 cm. Svojim dostatočným odkladacím priestorom na knihy či dekoračné predmety je ideálna ako knihovnica do obývačky alebo ako knižnica do detskej izby. Jemným pastelovým odtieňom bledej hnedej farby knihovnička v priestore krásne vynikne a vnesie doň nádych vintage, shabby chic alebo vidieckeho štýlu. Povrch knižnice z masívu je nastriekaný niekoľkými vrstvami viskóznej farby na masív. Knižnica si však zachováva niektoré časti aj v prírodnom prevedení upravené olejmi, zvýrazňujúce textúru dreva.
  Na objednávku
  SKU: VEXPW142H
  543  s DPH
  543  s DPH
 • Vypredané
  rustikálne komody
  rustikálne komody
  699  s DPH

  Komoda s poličkami a s 2 zásuvkami 1000x450x850 bledohnedá

  , , , ,
  Masívne komody bledohnedej farby sú klasickým príkladom anglického nábytkárstva. Nadčasovým dizajnom sa komody z masívu hodia do akéhokoľvek typu zariadenia domácnosti. Príjemný odtieň pastelovej hnedej v kombinácii s prírodným drevom však najviac vynikne ako utešená vintage komoda alebo vidiecka komoda aj tým, že sa na police umiestnia napríklad ratanové koše. Úložný priestor komody z masívneho dreva tvoria 2 zásuvky a 4 masívne police. Pevnosť masívu unesie aj ťažšie predmety, čím je masívna skrinka vhodná ako komoda do obývačky, ale aj ako komoda do spálne či detskej izby, ktoré zútulní hlavne príjemnou kombináciou farbených a prirodzených častí komody so zachovalou textúrou dreva. Vkusne doladí domácnosť a prakticky poslúži aj ako komoda do predsiene, pričom poskytne dostatočný priestor ako skrinka na topánky. Drevená komoda vynikne predovšetkým ako zostava s našou knižnicou na komodu, ale aj v kombinácii s inými kusmi nábytku z našej ponuky. Komoda so zásuvkami je natretá bledou kávovou viskóznou farbou, ktorá drevu zabezpečuje matný efekt a chráni ho. Vrchná doska a police komody podliehajú iba ošetreniu zmesou olejov a voskov prírodného zloženia, ktoré drevenú štruktúru zvýraznia, pričom drevo aj chránia a vyživia.
  Na objednávku
  SKU: VEXPW142B
  699  s DPH
  699  s DPH
 • Zľava
  bledý stolík do obývačky
  bledý stolík do obývačky
  889  499  s DPH

  Konferenčný stolík so zásuvkami a poličkou 1200x700x500 bledohnedá

  , ,
  Pôvabný farbený stolík z masívu je ideálnym nábytkom najmä pre milovníkov vintage či provensálskeho štýlu. Príjemná bledohnedá farba krásne ladí s časťami stolíka so zachovanou pôvodnom textúrou dreva, čím masívny stolík získava jedinečný charakter, ktorý oživí každú miestnosť. Svojím elegantným dizajnom sa stolík do obývačky hodí do domácnosti zameranej hlavne na vintage, provensálsky, vidiecky ale aj shabby chic štýl. Bledý stolík z dreva miestnosť opticky zväčší a vnesie do nej útulnú atmosféru domova. Vintage stolík má zaujímavý detail v podobe spodnej dosky s rebrovaným prevedením, ktoré tento masívny nábytok do obývačky činí osobitým. Na uloženie vecí má farbený stolík z masívneho dreva okrem poličky k dispozícii aj dve zásuvky. Bledá kávová farba na masív je na konferečný stolík nanášaná vo viacerých vrstvách a zabezpečuje mu ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Prírodné časti sú ošetrené iba zmesou olejov a voskov, ktoré mu okrem ochrany dodávajú prirodzený lesk.  
  1 ks na sklade
  SKU: VEXPW120
  889  499  s DPH
  889  499  s DPH
 • Vypredané
  Vidiecký rozkladací stôl pre 4 až 6 osôb z dubu - Dubu.sk verní kvalite
  Vidiecký rozkladací stôl pre 4 až 6 osôb z dubu - Dubu.sk verní kvalite
  885  s DPH

  Rozkladací stôl 1,4 – 1,8m pre 4 – 6 osôb, 1400x900x790 bledohnedá

  ,
  Rozkladacie jedálenské stoly sú vyrobené z poctivého masívneho dreva. Hranaté nohy pastelovej bledohnedej - kapučínovej farby sú v súlade so prirodzeným drevom, ktorého textúra je zvýraznená prírodnými olejmi a voskmi. Jedálenské stoly z masívu sa príjemným prevedením hodia hlavne do interiéru, zariadeného na vintage, provensálsky alebo vidiecky štýl. Skladacie stoly sa rozkladajú veľmi jednoducho pomocou systému "motýlik", pri ktorom sa stredná zabudovaná doska iba vytiahne a vloží medzi roztiahnuté dosky stola. Masívny stôl sa tak rozšíri o 40 cm. Hranaté nohy, natreté špeciálnou viskóznou farbou na masív, ostávajú nehybne na mieste a zabezpečujú stabilitu pri skladaní stola.
  Na objednávku
  SKU: VEXPW005
  885  s DPH
  885  s DPH
 • Vypredané
  Rozkladací stôl z masívu bledohnedej farby pre 6 až 8 osôb - Dubu.sk verní kvalite
  Rozkladací stôl z masívu bledohnedej farby pre 6 až 8 osôb - Dubu.sk verní kvalite
  1 006  s DPH

  Rozkladací stôl 1,8 – 2,3m pre 6 – 8 osôb, 1800x900x790 bledohnedá

  ,
  Rozkladacie stoly z masívu obdĺžnikového tvaru pre 6 až 8 osôb ocení stredná i väčšia domácnosť. Jednoduchým rozkladaním, tzv. "motýlikom", sa skladacie stoly pýšia veľmi nenáročnou manipuláciou. Vrchné dosky sa ľahko odsunú a medzi ne sa vloží stredný diel so šírkou 50 cm, ktorý majú v sebe rozkladacie jedálenské stoly priamo vstavaný. Stoly do kuchyne s farbenými hranatými nohami v bledohnedej farbe ulahodia hlavne vidieckemu a vintage štýlu. Príjemným pastelovým odtieňom hnedej rozťahovacie stoly z masívneho dreva vnesú do domácnosti hrejivú atmosféru nostalgie. Estetickým prevedením a správnou kombináciou sa z nich stanú ideálne vintage stoly alebo aj vidiecke stoly.
  Na objednávku
  SKU: VEXPW006
  1 006  s DPH
  1 006  s DPH
 • Vypredané
  Vidiecká skrinka na víno s dvierkami a zásuvkami - Dubu.sk verní kvalite
  Vidiecká skrinka na víno s dvierkami a zásuvkami - Dubu.sk verní kvalite
  880  s DPH

  Skrinka na víno s 3 zásuvkami a 2 dvierkami 1500x400x800 bledohnedá

  , , ,
  Vintage vinotéka z masívu spestrí priestory jedálne i obývačky v tradičnej i modernej domácnosti. Farbená skrinka na víno bledohnedej farby sa hodí predovšetkým do domácnosti, orientovanej na vidiecky, provensálsky, shabby chic či vintage štýl, univerzálnym prevedením však vyhovie aj iným typom interiérového dizajnu. Svojou jemnou pastelovou farbou, ktorá je na masívny nábytok nanášaná v niekoľkých vrstvách, spríjemní vínna skrinka priestory obydlia a vnesie do nich pocit domova a útulnosti. Komoda na víno má viaceré možnosti uschovania vecí. Dominantou skrinky z masívu je stred, ktorý tvorí stojan na víno so 16 miestami na fľaše. Okrem neho má farebná vinotéka z dreva 3 praktické zásuvky a 2 skrinky s dvierkami, vďaka čomu sa táto komoda uplatní ako užitočný masívny nábytok do jedálne i obývačky.
  Na objednávku
  SKU: VEXPW018
  880  s DPH
  880  s DPH
 • Vypredané
  Vidiecká stolička z masívu - Dubu.sk verní kvalite
  Vidiecká stolička z masívu - Dubu.sk verní kvalite
  209  s DPH

  Stolička 470x500x1080 bledohnedá

  , ,
  Masívne stoličky do jedálne v bledohnedej farbe sú príjemným spestrením do kuchynských či jedálenských priestorov každej domácnosti. Príjemnou pastelovou farbou v spojení s prirodzeným drevom na sedáku sa hodia hlavne do interiéru zameraného na vintage, provensálsky či vidiecky štýl. Vďaka bledej krémovej farbe stoličky do jedálne vnesú viac svetla a opticky ju zväčšia. Výška sedáku stoličky je 49 cm. Bledohnedá viskózna farba je na stoličky z masívu nanášaná v niekoľkých vrstvách, ktoré ju chránia pred vplyvmi prostredia. Drevené stoličky si pri správnej starostlivosti zachovávajú svoju odolnosť a v domove vedia vydržať dlhé roky.
  Na objednávku
  SKU: VEXPW004
  209  s DPH
  209  s DPH