Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Kozmetika na nábytok

Price Filter

1-16 z 113 produktov

Vyberte si správne, kozmetika na nábytok od údržby až po farby

Nevyhnutnosťou pri zachovaní dokonalého vzhľadu nábytku je pravidelná aplikácia správnej kozmetiky. Špeciálne ošetrovacie prípravky na údržbu a ochranu nábytku na báze olejov a voskov zabezpečujú ochranné a výživné funkcie pre každý masívny nábytok. V našej ponuke pravidelne aktualizujeme vybrané oleje a vosky ako aj ostatnú kozmetiku na nábytok od rôznych popredných výrobcov. Kozmetika na nábytok je určená aj na škrabance až po rozsiahlejšie poškodenia povrchu dreva. Špeciálne oleje a vosky sú okrem mechanických opráv a konzervácie vhodné aj na výživu nábytku alebo reštaurovanie.

V prípade mechanických poškodení alebo nedostatkov dreva je možné nerovnosti poľahky opraviť. Namiesto chemických dvojzložkových riešení prinášame revolučnú Dánsku technológiu Knot Filler od značky Wood Repair. Šetrí nielen čas ale aj peniaze a polyamidové tavné výplňe majú okrem šetrného prístupu voči životnému prostrediu mnoho ďaľších výhod.

Reštaurovanie, transformovanie či dnes veľmi moderný upcycling nábytku vyžaduje používanie kriedovej farby profesionálov. V našej distribúcii ponúkame netoxické riešenie od jedničky na trh, Britskej značky Frenchic Paint, ktorá je preferovaná značka reštauratérov nielen vo svete ale aj na Slovensku.