Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Kriedová farba na nábytok

Price Filter

1-16 z 61 produktov

Kriedová farba a doplnky Britskej značky Frenchic Paint

Prírodná kriedová farba od svetovej jednotky Frenchic Paint neobsahuje žiadne skryté chemikálie ohrozujúce zdravie alebo život okolo nás. Dôsledným testovaním minerálnych farieb splnila aj najprísnejšiu európsku certifikáciu nezávadnosti pre deti (EN 71: 3).

Produkty od Frenchic Paint sú najmä minerálne kriedové farby pôvodne vynájdené pre transformácie a maľovanie nábytku. Okrem farieb sú to vosky, metalické prášky, odmastňujúce a konzervačné zmesi, ktoré tiež spĺňajú najprísnejšie environmentálne požiadavky pri maľovaní v interiéri. Žiadna z línií farieb Frenchic Paint nevyžaduje miešanie, trasenie alebo pridávanie vody. Vo všeobecnosti eko-bio produkty Frenchic neobsahujú žiadne prchavé organické látky (tzv. VOC), toxíny alebo rozpúšťadlá. Ekologická farba Frenchic Paint zároveň transparentne a hrdo zobrazuje svoje ingrediencie na každom jednom balení!

Tieto farby na nábytok nemajú prakticky žiadny zápach a ich doba schnutia prekoná Vaše očakávania. Minerálna kriedová farba Frenchic Paint ponúka to najlepšie na trhu pre maľovanie v interiéri ako aj v exteriéri! Kriedové farby sú krémové, sýte a vynikajúcimi krycími vlastnosťami. S výberom odtieňu a správnej línie pre Váš projekt ako aj aplikáciou farieb Frenchic Vám veľmi radi poradíme.

Produkty Frenchic Paint

Existuje veľa postupov pre Váš dokonalý výsledok. Pre krátku orientáciu produkty Frenchic Paint rozdeľujeme nasledovne:

  • Frenchic Furniture Paint – originálna klasika určená na maľovanie nábytku v interiéri. Je vhodné ju po dokončení zakonzervovať.
  • Frenchic Lazy Range – zdokonalená receptúra nábytkovej farby s obsahom voskov, stačia už dva nátery a výsledok bude dokonalý.
  • Frenchic Al Fresco – minerálne farby do záhrady s UV filtrom, farba garantuje odolné vlastnosti s trvanlivosťou 6 rokov.
  • Frenchic vosky a doplnky – konzervujte a detailujte Vaše diela originálnou kozmetikou, odporúčame tiež maľovať originálnymi štetcami.
  • Frenchic metalické prášky – päť krásnych metalických odtieňov, nevyhnutné pre podčiarknutie Vašej tvrdej práce 😉