Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva
Hľadáte masívny nábytok a potrebujete poradiť? Email: info@dubu.sk Tel: 0911 200 032

Sety a zostavy masívneho nábytku

Filtre

Zobrazuje sa všetkých 10 výsledkov

Zobraziť 12/24/Všetko

Price Filter

10 produkty

 • Zľava
  zostava knihovnička s komodou
  1 040  599  s DPH

  Komoda s knižnicou, zostava 2ks, šedá

  , , ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania výrobných kapacít linky!

  Zostava komody s vitrínou obsahuje:

  Šedá komoda s policami a zásuvkami s knižnicou z masívu

  Masívna komoda sivej farby, na ktorej dominuje polknižnica z masívu, ozvláštni priestory každej obývačky. Exkluzívny set komody s policami a zásuvkami spolu s knižnicou poskytuje ešte viac priestoru a políc nielen pre knihy. Elegantná sivá farba komody z masívu dodá domovu atmosféru nenútenej intelektuálnosti. Na povrch komody i knižnice z masívneho dreva je nanesených niekoľko vrstiev viskóznej farby, ktorá mu dáva ochranu pred vplyvmi prostredia. Horná doska na komode a police z masívu podliehajú iba úprave olejmi a voskmi na prírodnej báze, ktoré zvýraznia jedinečnú textúru dreva a slúžia ako ochrana pred škodcami a inými vonkajšími vplyvmi. Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  1 040  599  s DPH SKU: VEXDP142SET
  1 040  599  s DPH
 • Zľava
  príborník z masívu
  príborník z komody a vitríny
  1 358  998  s DPH

  Komoda s vitrínou, zostava 2ks, olejovosk

  , ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania výrobných kapacít linky!

  Zostava komody s vitrínou obsahuje:

  Masívna dubová komoda s vitrínou

  Zostava masívnej komody s vitrínou je krásnym kúskom nábytku hodiacim sa do moderných priestorov, ale aj priestorov zariadených vo vidieckom či vintage štýle. Zostava má šírku 100 cm, čím sa hodí aj do menších priestorov jedálne alebo obývačky. Masívnosť konštrukcie zabezpečuje stabilitu nábytku, a takisto jeho dlhú trvácnosť a krásu, ktorá nepominie ani po niekoľkých generáciách. Povrch nábytku je upravený olejmi, ktoré ho chránia a dodávajú mu potrebný lesk, avšak nábytok je vhodné po nejakej dobe znovu oživiť olejom alebo voskom z našej ponuky, aby masívny nábytok nepreschol a znovu sa zvýraznila jeho krásna textúra. Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  1 358  998  s DPH SKU: VPET001SET
  1 358  998  s DPH
 • Zľava
  zostava vitrína s komodou
  1 224  697  s DPH

  Komoda s vitrínou, zostava 2ks, šedá

  , , , ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania výrobných kapacít linky!

  Zostava komody s vitrínou obsahuje:

  Sivá komoda s vitrínou

  Harmonické spojenie vitríny a komody z masívu, ktoré sa hodí do obývacej izby, kuchyne aj jedálne. Vkusná šedá komoda s vitrínou je ideálnym spojením, ktoré do miestnosti vnesie kus tmavej elegancie. V kombinácii s pastelovými farbami sivý nábytok vynikne a vytvorí príjemný kontrast, čím priestory ozvláštni, a zároveň vďaka kombinácii s drevom zútulní. Povrch komody i vitríny z masívu je striekaný niekoľkými vrstvami špeciálnej viskóznej farby na masív, ktorá chráni povrch dreva. Na vrchnej doske komody z masívu, ako aj na policiach vitríny, je ponechané pôvodné prírodné prevedenie dreva, ošetrené iba prírodnými olejmi a voskmi, ktoré drevu dodajú potrebnú ochranu a zvýraznia jeho textúru. Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.  
  1 224  697  s DPH SKU: VEXDP001SET
  1 224  697  s DPH
 • Zľava
  Jedálenská zostava Dominika
  Jedálenský set stôl + stoličky
  1 635  1 217  s DPH

  Zostava Dominika: Jedálenský stôl so 4 stoličkami (2 stoličky zdarma)

  ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania zásob!

  Jedálenská zostava Dominika obsahuje:

  Jedálenská zostava Dominika ideálna pre menšiu domácnosť

  Masívny jedálenský stôl z dubového dreva s rozmermi 150 x 90 cm je najobľúbenejší pevný stôl z našej ponuky. Stôl je vhodný pre menšie a stredné domácnosti so sedením pre 4 až 6 osôb. Stôl a stoličky sú navrhnuté pre najprirodzenejšie a najpohodlnejšie sedenie pri jedení alebo iných príležitostiach. Masívna konštrukcia celej zostavy je zárukou stability vďaka jedinečným vlastnostiam dubového dreva. Stôl aj stoličky sú povrchovo upravené vysokokvalitnými olejmi, ktoré drevo vyživujú, dodávajú mu lesk a prirodzenú ochranu. Pri kúpe jedálenskej zostavy ušetríte až 418 €, čo je hodnota dvoch masívnych stoličiek z našej ponuky. Doba dodania je do 3 dní! Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  1 635  1 217  s DPH SKU: VPRD010SET
  1 635  1 217  s DPH
 • Zľava
  jedálenský stôl s lavicami
  jedálenský stôl s lavicami
  3 197  2 199  s DPH

  Zostava: Jedálenský stôl 3 m s 2 lavicami zdarma

  ,

  Limitovaná ponuka - posledný kus na sklade!

  Jedálenská zostava obsahuje:

  Jedálenská zostava s lavicami pre veľkú domácnosť

  Majestátny jedálenský stôl v kombinácii s dvomi lavicami z masívneho dubového dreva ponúka miesto na sedenie pre 10 i viac ľudí. Drevený stôl dlhý až 3 m a drevené lavice sa najviac hodia do veľkej kuchyne či jedálne, do priestorov reštaurácie či krytej terasy. Tento výnimočný jedálenský stôl z masívu je ideálny aj na chatu, kam svojím jedinečným masívnym prevedením vnesie tú správnu atmosféru pokoja v obkľúčení prírody. Na výrobu stola sú použité pozdĺžne rezané kusy kvalitného dubového dreva, čím sa radí medzi najvzácnejšie a najkvalitnejšie jedálenské stoly z masívu. Pevná vrchná doska stola má hrúbku až 5,5 cm, vďaka čomu si v každej miestnosti vyslúži vážené dominantné postavenie. Lavice z masívu majú praktickú opierku a pridanú strednú nohu, ktorá zabezpečuje dokonalú stabilitu pri sedení. Nábytok z masívu je ošetrený iba zmesou olejov a voskov na prírodnej báze, ktoré mu poskytujú ochranu a ešte viac zvýrazňujú jeho prirodzenú štruktúru dreva. Pri kúpe jedálenskej zostavy ušetríte až 998 €, čo je hodnota dvoch lavíc z našej ponuky. Doba dodania je do 3 dní! Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.  
  3 197  2 199  s DPH SKU: POAD060SET
  3 197  2 199  s DPH
 • Zľava
  Zostava stôl so 4 stoličkami v bielej farbe
  Zostava stôl so 4 stoličkami v bielej farbe
  1 683  1 265  s DPH

  Zostava: Jedálenský stôl s 2 stoličkami (2 stoličky zdarma), biela

  ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania zásob!

  Jedálenská zostava obsahuje:

  Jedálenská zostava pre 6 - 8 osôb

  Jedálenská zostava v bielej farbe s naturálnou drevenou vrchnou doskou, je ideálnym nábytkom do ktorejkoľvek kuchyne. Svojim jednoduchým dizajnom je ľahko kombinovateľná s ďalším nábytkom a dokonca aj s nábytkom inej farby. Zostava obsahuje rozkladací jedálenský stôl, ktorého vrchná doska sa rozkladá vďaka mechanike zvanej "motýlik", čo znamená že vrchná doska sa rozšíri smerom od stredu a nohy pritom zostávajú na mieste a 4 kusov stoličiek so sedením prispôsobeným pre najpohodlnejšie stolovanie. Pri kúpe jedálenskej zostavy ušetríte až 418 €, čo je hodnota dvoch masívnych stoličiek z našej ponuky. Doba dodania je do 3 dní! Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre, časti Dolné Krškany na Novozámockej ulici 87/160.
  1 683  1 265  s DPH SKU: VEXLI005SET
  1 683  1 265  s DPH
 • Zľava
  zostava malý stôl so 4 stoličkami
  zostava malý stôl so 4 stoličkami
  1 417  999  s DPH

  Zostava: Jedálenský stôl so 4 stoličkami (2 stoličky zdarma)

  ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania výrobných kapacít linky!

  Jedálenská zostava obsahuje:

  Jedálenská zostava ideálna pre menšiu domácnosť

  Masívny jedálenský stôl so sedením pre 4 osoby, je v kombinácii so 4 stoličkami veľmi štýlovým a výhodným jedálenským setom, hodiacim sa do rôznych typov jedální alebo kuchýň. Vďaka svojim menším rozmerom je zostava vhodná aj do domácností s menšími priestormi. Masívny dubový stôl je vybavený tenšími nohami, čím je celkovo odľahčený a  jeho dizajn je vzdušnejší. Pri kúpe jedálenskej zostavy ušetríte až 418 €, čo je hodnota dvoch jedálenských stoličiek z našej ponuky. Doba dodania je do 3 dní! Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  1 417  999  s DPH SKU: VPET072SET
  1 417  999  s DPH
 • Zľava
  zostava stôl so šiestimi stoličkami
  zostava stôl so šiestimi stoličkami
  2 613  1 986  s DPH

  Zostava: Jedálenský stôl so 6 stoličkami (3 stoličky zdarma)

  ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania výrobných kapacít linky!

  Jedálenská zostava obsahuje:

  Jedálenská zostava so sedením pre 6 osôb

  Elegantný drevený stôl so stoličkami pre 6 osôb je ideálnym jedálenským setom pre strednú i väčšiu domácnosť. Neutrálnym a nadčasovým dizajnom jedálenský stôl vyhovie takmer akémukoľvek štýlu interiéru a vďaka prírodnému drevu doň vnesie vrúcnu atmosféru domova. Zaujímavé prevedenie dreva na vrchnej doske robí masívny stôl výnimočným a kvalitným kusom nábytku. Prvotriednu stabilitu stola zabezpečujú 4 masívne hranaté nohy. Na povrchovú úpravu stola sú použité prírodné vosky a oleje, ktoré dubové drevo ošetrujú a zanechávajú na ňom prirodzený lesk. Pri kúpe jedálenskej zostavy ušetríte až 418 €, čo je hodnota dvoch jedálenských stoličiek z našej ponuky. Doba dodania je do 3 dní! Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  2 613  1 986  s DPH SKU: POAB014SET
  2 613  1 986  s DPH
 • Zľava
  2 257  1 687  s DPH

  Zostava: Manželská posteľ s matracmi a stolíkmi

  ,

  Limitovaná ponuka platí len do vypredania zásob!

  Spálňová zostava obsahuje: Manželská super king size drevená posteľ s rozmermi vonkajšej konštrukcie 200 x 220 cm patrí k najžiadanejších produktom z našej ponuky. Posteľ z masívu je obľúbená hlavne kvôli svojej pevnej plnoprofilovej drevenej konštrukcii a svojmu kráľovskému vzhľadu. Pre lepšiu stabilitu a rozloženie váhy sú manželské postele z masívu doplnené o podpornú kovovú výstuž, ktorá sa nachádza v strede postele pod roštami. Funkčným a nadčasovým dizajnom luxusné postele do spálne rozžiaria priestory spálne. Manželské postele z masívu vyniknú v kombinácii s našimi vkusnými stolíkmi. Nočné stolíky so zásuvkami spolu s posteľou vytvoria v spálni krásny súlad  a vnesú do domácnosti prirodzenú eleganciu dubového masívu. Povrchová úprava postele z masívu je dokončená zmesou vosku a oleja, ktorá nábytku dodáva potrebný lesk, ale zdôrazňuje aj textúry v dreve. Posteľ z dreva je vhodné doplniť matracmi so špecifickým rozmerom 92,5 x 208,5 cm. Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej 87/160. [spb_video link="https://www.youtube.com/watch?v=7lJJTG_yj2Y&feature=youtu.be" remove_related="yes" autoplay="no" full_width="no" width="1/1" el_position="first last"]
  2 257  1 687  s DPH SKU: VPRB007SET
  2 257  1 687  s DPH
 • Zľava
  Zostava posteľ s dvomi nočnými stolími a lampami
  Zostava posteľ s dvomi nočnými stolími a lampami
  1 935  1 657  s DPH

  Zostava: Manželská posteľ so stolíkmi a lampami zdarma

  ,

  Limitovaná ponuka platí len do vypredania zásob!

  Spálňová zostava obsahuje: Manželská masívna posteľ Super king size má jednoduchý dizajn, ktorý vnesie do každej spálne rustikálny alebo jemný vintage nádych. Masívna konštrukcia postele zaručuje pevnosť a stabilitu, čo má vplyv na pohodlie a kvalitu spánku. Svetlé dubové drevo aj vďaka svojej špecifickej výraznej textúre rozjasní a skrášli priestory spálne a vnesie do nej príjemnú atmosféru. Posteľ v kombinácii s masívnymi nočnými stolíkmi a lampami zútulní každú izbu a zároveň jej pridajú na luxusnosti. Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej 87/160.
  1 935  1 657  s DPH SKU: SEL037SET
  1 935  1 657  s DPH

Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. viac informácií

Aby Vám na tejto stránke bol poskytnutý čo najlepší zážitok z browsovania, sú cookies nastavené na "povoliť cookies". Bez zmeny nastavenia cookies alebo kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" nám dávate súhlas k ich využívaniu. Viac informácií o cookies môžete získať na stránke Wikipédií: Cookies

Zavrieť