Nábytok z masívu​ ǀ Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Ošetrovanie a oprava masívneho nábytku ​ǀ Masívny nábytok na mieru
Hľadáte masívny nábytok a potrebujete pomôcť? Sme tu pre Vás ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032

Sety a zostavy masívneho nábytku

Filtre

Zobrazuje sa všetkých 6 výsledkov

View 12/24/All

Price Filter

6 products

Zostavy masívneho nábytku od jedálne až po obývačku

Zostavy masívnych dubových komôd s vitrínami s dostatkom úložného priestoru sa vynímajú najmä v priestoroch jedálne či obývačky. Vitríny a komody rôzneho druhu so zásuvkami alebo dvierkami s fazetovaným sklom nájdu svoje využitie ako odkladací priestor pre okrasné a dekoračné predmety alebo kuchynské nádoby ako taniere, šálky a podobne.

Zostavy stolov so stoličkami z masívu sú vhodné do rôznych typov a rozmerov kuchýň, či jedálenských priestorov. Profesionálne gastro stoličky nadizajnované špeciálne k masívnym stolom tvoria ideálnu kombináciu do rustikálnej, ale aj modernej domácnosti.

Kategória taktiež obsahuje rôzne iné zostavy ako napríklad zostavy pracovných stolov s policami či spálňových setov.

 • príborník z komody a vitríny
  998  s DPH

  Komoda s vitrínou 1000x450x2000, zostava 2ks, olejovosk

  , , ,
  Zostava komody s vitrínou obsahuje:

  Masívna dubová komoda s vitrínou

  Zostava masívnej komody s vitrínou je krásnym kúskom nábytku hodiacim sa do moderných priestorov, ale aj priestorov zariadených vo vidieckom či vintage štýle. Zostava má šírku 100 cm, čím sa hodí aj do menších priestorov jedálne alebo obývačky. Masívnosť konštrukcie zabezpečuje stabilitu nábytku, a takisto jeho dlhú trvácnosť a krásu, ktorá nepominie ani po niekoľkých generáciách. Povrch nábytku je upravený olejmi, ktoré ho chránia a dodávajú mu potrebný lesk, avšak nábytok je vhodné po nejakej dobe znovu oživiť olejom alebo voskom z našej ponuky, aby masívny nábytok nepreschol a znovu sa zvýraznila jeho krásna textúra.Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  998  s DPH SKU: VPET001SET
  998  s DPH
 • 1 154  s DPH

  Konferenčný stolík s TV skrinkou, obývačková zostava 2ks, olejovosk

  ,
  Zostava stolíka so skrinkou obsahuje:

  Masívna dubová obývačková zostava

  Zostava obývačkového konferenčného stolíka a skrinky pod TV, je jedinečná príležitosť ako si do domácnosti zadovážiť masívny obývačkový nábytok za skvelú cenu. Stolík so šírkou 120 cm a skrinka so šírkou 150 cm sú nadizajnované v ideálnej harmónii a vytvárali tak útulné a príjemné prostredie v akejkoľvek obývačke.Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  1 154  s DPH SKU: VPET120SET
  1 154  s DPH
 • Zľava
  Manželská posteľ s matracom z dubového masívu
  1 630  1 000  s DPH

  Manželská posteľ so stolíkmi, spálňová zostava 3ks, olejovosk

  ,
  Spálňová zostava obsahuje: Manželská masívna posteľ Super king size má jednoduchý dizajn, ktorý vnesie do každej spálne rustikálny alebo jemný vintage nádych. Masívna konštrukcia postele zaručuje pevnosť a stabilitu, čo má vplyv na pohodlie a kvalitu spánku. Svetlé dubové drevo aj vďaka svojej špecifickej výraznej textúre rozjasní a skrášli priestory spálne a vnesie do nej príjemnú atmosféru. Posteľ v kombinácii s masívnymi nočnými stolíkmi a lampami zútulní každú izbu a zároveň jej pridajú na luxusnosti.Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej 87/160.
  1 630  1 000  s DPH SKU: SEL037SET
  1 630  1 000  s DPH
 • Jedálenská zostava Dominika
  Jedálenský set stôl + stoličky
  1 305  s DPH

  Zostava: Jedálenský stôl so 4 stoličkami (2 stoličky zdarma), olejovosk

  ,
  Jedálenská zostava obsahuje:

  Jedálenská zostava ideálna pre menšiu domácnosť

  Masívny jedálenský stôl z dubového dreva s rozmermi 150 x 90 cm je najobľúbenejší pevný stôl z našej ponuky. Stôl je vhodný pre menšie a stredné domácnosti so sedením pre 4 až 6 osôb. Stôl a stoličky sú navrhnuté pre najprirodzenejšie a najpohodlnejšie sedenie pri jedení alebo iných príležitostiach. Masívna konštrukcia celej zostavy je zárukou stability vďaka jedinečným vlastnostiam dubového dreva. Stôl aj stoličky sú povrchovo upravené vysokokvalitnými olejmi, ktoré drevo vyživujú, dodávajú mu lesk a prirodzenú ochranu. Pri kúpe jedálenskej zostavy ušetríte až 418 €, čo je hodnota dvoch masívnych stoličiek z našej ponuky. Doba dodania je do 3 dní!Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  1 305  s DPH SKU: VPRD010SET
  1 305  s DPH
 • 1 451  s DPH

  Komoda s vitrínou 1500x450x2000, zostava 2ks, olejovosk

  , , ,

  Limitovaná ponuka platí len do vyčerpania výrobných kapacít linky!

  Zostava komody s vitrínou obsahuje:

  Masívna dubová komoda s vitrínou

  Zostava masívnej komody s vitrínou je krásnym kúskom nábytku hodiacim sa do moderných priestorov, ale aj priestorov zariadených vo vidieckom či vintage štýle. Zostava má šírku 150 cm. Masívnosť konštrukcie zabezpečuje stabilitu nábytku, a takisto jeho dlhú trvácnosť a krásu, ktorá nepominie ani po niekoľkých generáciách. Povrch nábytku je upravený olejmi, ktoré ho chránia a dodávajú mu potrebný lesk, avšak nábytok je vhodné po nejakej dobe znovu oživiť olejom alebo voskom z našej ponuky.Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej ulici 87/160.
  1 451  s DPH SKU: VPET002SET
  1 451  s DPH
 • Zľava
  1 645  1 245  s DPH

  Zostava: Poschodová posteľ s matracmi

  ,
  Zostava obsahuje: Masívna poschodová posteľ vyrobená z kvalitného dubového dreva zaručuje maximálne pohodlie, dlhodobú kvalitu a životnosť. Funkčný a nadčasový dizajn robí z tohto typu postelí ideálne postele pre deti, ktoré vyniknú ako postele detskej izby v rodinnom dome, v menších priestoroch bytu alebo v ubytovacom zariadení. V rámci zostavy ponúkame k posteli extra pohodlný matrac z elastickej BIO peny a HR peny so špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý zabraňuje prehriatiu organizmu a tým zvyšuje komfort počas spánku. Povrchová úprava postele z masívu je dokončená zmesou vosku a oleja, ktorá nábytku dodáva potrebný lesk, ale zdôrazňuje aj textúry v dreve. Posteľ z dreva je vhodné doplniť matracmi so špecifickým rozmerom 92,5 x 195 cm.Zostavu si môžete prísť pozrieť k nám do showroomu v Nitre na Novozámockej 87/160.[spb_video link="https://www.youtube.com/watch?v=7lJJTG_yj2Y&feature=youtu.be" remove_related="yes" autoplay="no" full_width="no" width="1/1" el_position="first last"]
  1 645  1 245  s DPH SKU: VPET038SET
  1 645  1 245  s DPH