Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Skrinky pod akvárium

Filtre

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Price Filter

10 produktov

Akváriové skrinky

Unikátne skrinky pod akvárium z pevného dubového dreva v mnohých možnostiach vyhotovenia, ktoré ocení každý chovateľ akváriových rybičiek. Skrinky pod akvárium z masívu zaručujú dokonalú stabilitu a vyniknú v akejkoľvek domácnosti.

 • Vypredané
  1 499  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 2 dvierkami 1200x450x610 olejovosk

  , ,
  Nábytková zostava obsahuje:
  • skrinka pod akvárium 1200x450x610
  • vrchný kryt s otváraním na 2 pánty
  Masívna dubová skrinka pod akvárium s hĺbkou 450 mm je ideálna pre stredne veľké akvárium. Atraktívny a pevný akváriový set má dostatočne veľký úložný priestor pre všetky chovateľské potreby. Priestranná komoda o šírke 1200mm vhodne doplní modernú aj klasickú domácnosť. Povrch nábytku je upravený špeciálnymi olejmi, ktoré odolávajú vode pričom netoxikujú obsah akvária. Poklop je zvnútra upravený špeciálnym vode odolným náterom ekologickej kriedovej farby Frenchic.  Esteticky útulná nábytková zostava s akváriom sa hodí do každej miestnosti vášho domova či kancelárie pričom vnesie nádych originality a vytvorí pokojnú atmosféru. V spodnej časti skrinky pod akvárium sa nachádza rozľahlý úložný priestor s dvomi dvierkami, ktoré majú kovové úchytky okrúhleho tvaru mosadznej farby. Dubové drevo nábytku ošetruje olej a vosk s najprísnejšou certifikáciou pre potraviny a hračky. Olej v niekoľkých vrstvách dodáva nábytku zamatový lesk a tvrdú ochranu povrchu proti poškriabaniu. Sklo značky SEHA je možné doobjednať, avšak nie je súčasťou zostavy. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1200 mm hĺbka: 450 mm výška: 610 mm Rozmery modelového akvária (nie je súčasťou zostavy): šírka: 1098 mm hĺbka: 400 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 200 l - 250 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou tejto nábytkovej zostavy. V prípade záujmu je možné akvárium dodať aj na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: VPRA046A
  1 499  s DPH
  1 499  s DPH
 • Vypredané
  1 949  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 3 zásuvkami a dvierkami 1600x570x900 olejovosk

  , ,
  Akváriová zostava obsahuje:
  • komoda VPRD005 (1600x570x900) s upravenou platňou pre osadenie akvária
  • sklo akvária značky SEHA 1488x500x610
  • dubový kryt s horným otváraním na pánty
  Veľká skrinka pod akvárium z masívu poskytuje miesto na veľké akvárium spolu s praktickým rozľahlým úložným priestorom. Drevená skrinka pod akvárium vďaka svojej jedinečnosti zažiari v interiéri každej domácnosti. V tradične zariadenom obydlí vynikne ako vidiecka skrinka s akváriom. Masívna dubová komoda pod akvárium i v modernom príbytku, ktorý zharmonizuje a zjednotí interiér a vaše chovateľské hobby. Jeden z vačsích modelov dubovej skrinky pod akvárium z ponuky dubu.sk obsahuje zväčšený úložný priestor v podobe 3 skriniek a 3 zásuviek. Masívne dubové drevo je ideálnou voľbou pre umiestnenie akvária, nakoľko je veľmi odolné a pevné, schopné uniesť veľkú záťaž. Pod sklo odporúčame umiestniť podložku, ktorá vyrovná prípadný tlak a nerovnosti. Masív tiež zaručuje dlhovekosť nábytku a taktiež skvelú stabilitu. Povrchová úprava je tvorená olejom a voskom, ktorá netoxikuje ekosystém akvária a špeciálnou úpravou vydrž. Rozmery komody: šírka: 1600 mm (1540mm noha-noha) hĺbka: 570 mm výška: 900 mm Rozmery modelového akvária ktorý je súčasťou setu: šírka: 1488 mm hĺbka: 500 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: cca 400 l - 450l Poznámka: Sklenené telo akvária je súčasťou tejto nábytkovej zostavy. Nakoľko sa sklo vyrába na mieru po obdržaní objednávky je možné akvárium dodať aj v inom rozmere na želanú mieru. V takomto prípade výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určí zákazník podľa potreby pri objednávke v poznámke.
  Na objednávku
  SKU: AQVPRD005
  1 949  s DPH
  1 949  s DPH
 • Vypredané
  masívna komoda akvárium
  1 199  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 2 dvierkami 1200x350x970 olejovosk

  ,
  Masívna dubová skrinka pod akvárium s hĺbkou 350 mm je ideálna pre veľké akvárium a má veľký úložný priestor. Priestranná komoda pod akvárium z masívu sa pýši nadčasovým dizajnom, ktorý vhodne doplní modernú domácnosť i štýly, ako sú  vintage, škandinávsky či vidiecky. Akvárium so skrinkou rozžiari priestory obývačky, spálne, chodby, ale aj kancelárie či detskej izby. Do každej miestnosti navyše vnesie nádych originality a dodá jej pokojnú atmosféru domova. V spodnej časti komody  pod akvárium sa nachádza rozľahlý úložný priestor s dvomi dvierkami, ktoré majú kovové úchytky okrúhleho tvaru a striebornej farby. Dubové drevo nábytku ošetruje olej a vosk, ktoré mu dodávajú potrebný lesk a ochranu povrchu. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1200 mm hĺbka: 350 mm výška: 970 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 1098 mm hĺbka: 300 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 200 l - 250 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: VPRA046
  1 199  s DPH
  1 199  s DPH
 • Vypredané
  masívna komoda akvárium
  1 889  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 2 dvierkami 1200×600 olejovosk

  ,
  Masívna dubová skrinka pod akvárium s extra hĺbkou 600 mm je ideálna pre veľké akvárium a má veľký úložný priestor. Priestranná komoda pod akvárium z masívu sa pýši nadčasovým dizajnom, ktorý vhodne doplní modernú domácnosť i štýly, ako sú  vintage, škandinávsky či vidiecky. Akvárium so skrinkou rozžiari priestory obývačky, spálne, chodby, ale aj kancelárie či detskej izby. Do každej miestnosti navyše vnesie nádych originality a dodá jej pokojnú atmosféru domova. V spodnej časti komody  pod akvárium sa nachádza rozľahlý úložný priestor s dvomi dvierkami, ktoré majú kovové úchytky okrúhleho tvaru a striebornej farby. Dubové drevo nábytku ošetruje olej a vosk, ktoré mu dodávajú potrebný lesk a ochranu povrchu. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1200 mm hĺbka: 600 mm výška: 970 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 1098 mm hĺbka: 550 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 340 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: VPRA047
  1 889  s DPH
  1 889  s DPH
 • Vypredané
  1 780  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 3 dvierkami 1500×600 olejovosk

  ,
  Mohutná skrinka pod akvárium so šírkou až 1500 mm poskytuje veľký úložný priestor a taktiež miesto pre veľké akvárium. Masívny nábytok pod akvárium je ideálnym riešením pre modernú i tradičnejšiu domácnosť. Nadčasový výraz širokej komody pod akvárium zabezpečuje, že vyhovie charakteru väčšiny typov interiérov. Rustikálnym prevedením sa skrinka z masívu výrazne hodí do obydlí, orientovaných na provensálsky, vintage, severský či vidiecky štýl. Priestranný úložný priestor skrinky na akvárium sa skladá z troch dvierkových častí. Jedna strana komody je riešená ako dvojdvierková a druhá strana ako jednodvierková s policou. Dubový masív, z ktorého je nábytok vyrobený je vysokovalitný a vydrží po niekoľko generácií. Povrchová úprava nábytku je riešená olejom a voskom, vďaka ktorému má nábytok krásny lesk a je chránený pred vonkajšími vplyvmi. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1500 mm hĺbka: 600 mm výška: 970 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 1392 mm hĺbka: 550 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 465 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: VPRA049
  1 780  s DPH
  1 780  s DPH
 • Vypredané
  nábytok na akvárium
  910  s DPH

  Skrinka pod akvárium s dvierkami 550×450 olejovosk

  ,
  Dubová skrinka z masívneho dreva je vhodná pre menšie akvárium do priestorov akejkoľvek obývačky, spálne či inej izby. Univerzálnym prevedením sa masívny nábytok pod akvárium hodí do klasicky i moderne zariadeného interiéru. Rustikálne prevedenie komody pod akvárium vyhovuje hlavne typom, ako sú vidiecky, vintage, tradičný či škandinávsky štýl. Dubová skrinka na akvárium je unikátnym kusom nábytku, ktorý priestory spestrí a dodá im jedinečný výzor. Komoda pod akvárium disponuje praktickou skrinkou s dvierkami s okrúhlymi postriebrenými úchytkami. Kvalitné dubové drevo dodáva nábytku stabilitu a dlhú životnosť. Povrchová úprava je robená olejom a voskom. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 550 mm hĺbka: 450 mm výška: 870 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 448 mm hĺbka: 400 mm výška: 500 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 80 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: VPRA044
  910  s DPH
  910  s DPH
 • Vypredané
  799  s DPH

  Skrinka pod akvárium s dvierkami 650×550 olejovosk

  ,
  Dubová skrinka z masívneho dreva je vhodná pre menšie akvárium do klasicky i moderne zariadeného interiéru vďaka svojemu univerzálnemu dizajnu. Rustikálne prevedenie komody pod akvárium vyhovuje hlavne typom, ako sú vidiecky, vintage, tradičný či škandinávsky štýl. Dubová skrinka na akvárium je unikátnym kusom nábytku, ktorý priestory spestrí a dodá im jedinečný výzor. Komoda pod akvárium disponuje praktickou skrinkou s dvierkami s okrúhlymi postriebrenými úchytkami. Kvalitné dubové drevo dodáva nábytku stabilitu a dlhú životnosť. Povrchová úprava je robená olejom a voskom. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 650 mm hĺbka: 550 mm výška: 870 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 548 mm hĺbka: 500 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 155 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: VPRA043
  799  s DPH
  799  s DPH
 • Vypredané
  drevená skrinka pod akvárium
  869  s DPH

  Skrinka pod akvárium s dvierkami a 2 zásuvkami 1100x450x1360, 200 l olejovosk

  , , , , , ,
  Jednoduchá a elegantná skrinka pod akvárium s úložným priestorom zloženým z kredenca a dvoch zásuviek sa hodí kamkoľvek do domácnosti. Kúsok pokoja masívna komoda pod akvárium vnesie do obývačky, spálne či kancelárie, ktoré popri tom nadobudnú charakter jedinečnosti. Masívny nábytok pod akvárium sa stane okamžitým stredobodom pozornosti v každej miestnosti.  Skrinka je z masívneho dubového dreva má pod akváriom 2 väčšie zásuvky a skrinku s dvierkami. Na výrobu skrinky je použité masívne drevo, ktoré zaručuje stabilitu, vysokú kvalitu a dlhovekosť. Dubové drevo je svojou tvrdosťou a vysokou odolnosťou vhodné pre udržanie aj väčších objemov, ako sú akváriá. Olejovaný a voskovaný povrch dodáva drevu ochranu, jemný lesk a zvýrazňuje prirodzenú štruktúru dreva. Skrinka je vhodná pre objem akvária: 200 l Rozmery modelového akvária: šírka: 995 mm hĺbka: 400 mm výška: 500 mm Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: AQ110DD
  869  s DPH
  869  s DPH
 • Vypredané
  Knižnica a komoda pod akvárium z dubového masívu
  Masívna knižnica s akváriom
  1 571  s DPH

  Skrinka pod akvárium s knižnicou a dvierkami 965x350x1980, 115 l olejovosk

  , , , , , , ,
  Knižnica z masívu s 2 poličkami skombinovaná so skrinkou pod akvárium s 2 dvierkami je ideálnym nábytkom do ktorejkoľvek obývačky, detskej izby alebo spálne. Toto spojenie robí tento nábytok pod akvárium jedinečným a zároveň veľmi praktickým i estetickým kúskom, ktorý miestnosti dodá osobitý intelektuálny charakter. Knihovnička v hornej časti komody z masívu poskytuje dve masívne police na literatúru či dekorácie. V spodnej časti skrinky na akvárium sa nachádza dvojdverová skrinka s okrúhlymi úchytkami striebornej farby a s jednou časťou skrinky s rozdelenou poličkou. Masívny nábytok z dubového dreva je vysokokvalitný, stabilný a má dlhú životnosť. Olej a vosk, ktoré tvoria povrchovú úpravu, dodávajú nábytku jemný lesk a zvýrazňujú textúru dubového dreva knižnice. Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Skrinka je vhodná pre objem akvária: 115 l Rozmery modelového akvária: šírka: 448 mm hĺbka: 400 mm výška: 500 mm
  Na objednávku
  SKU: AQ96B
  1 571  s DPH
  1 571  s DPH
 • Vypredané
  komoda pod akvárium masív
  2 724  s DPH

  Skrinka pod akvárium so 4 zásuvkami a 2 dvierkami 1800x500x1510, 420 l olejovosk

  , , , , , ,
  Mohutná skrinka pod akvárium so šírkou až 1800 mm poskytuje veľký úložný priestor a taktiež miesto pre veľké akvárium. Masívny nábytok pod akvárium je ideálnym riešením pre modernú i tradičnejšiu domácnosť. Nadčasový výraz širokej komody pod akvárium zabezpečuje, že vyhovie charakteru väčšiny typov interiérov. Rustikálnym prevedením sa skrinka z masívu výrazne hodí do obydlí, orientovaných na provensálsky, vintage, severský či vidiecky štýl. Priestranný úložný priestor skrinky na akvárium sa skladá z troch častí. Dve skrinky s dvierkami po bokoch a strednú časť tvorí štvorica zásuviek so zaujímavými kovovými úchytkami. Dubový masív, z ktorého je nábytok vyrobený je vysokovalitný a vydrží po niekoľko generácií. Povrchová úprava nábytku je riešená olejom a voskom, vďaka ktorému má nábytok krásny lesk a je chránený pred vonkajšími vplyvmi. Skrinka je vhodná pre objem akvária: 420 l Rozmery modelového akvária: šírka: 1690 mm hĺbka: 450 mm výška: 610 mm Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Na objednávku
  SKU: AQ180DD
  2 724  s DPH
  2 724  s DPH