Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Skrinky pod akvárium

Filtre

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Price Filter

6 produktov

Akváriové skrinky

Unikátne skrinky pod akvárium z pevného dubového dreva v mnohých možnostiach vyhotovenia, ktoré ocení každý chovateľ akváriových rybičiek. Skrinky pod akvárium z masívu zaručujú dokonalú stabilitu a vyniknú v akejkoľvek domácnosti.

 • masívna komoda akvárium
  1 150  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 2 dvierkami 1200×350 olejovosk

  ,
  Masívna dubová skrinka pod akvárium s hĺbkou 350 mm je ideálna pre veľké akvárium a má veľký úložný priestor. Priestranná komoda pod akvárium z masívu sa pýši nadčasovým dizajnom, ktorý vhodne doplní modernú domácnosť i štýly, ako sú  vintage, škandinávsky či vidiecky. Akvárium so skrinkou rozžiari priestory obývačky, spálne, chodby, ale aj kancelárie či detskej izby. Do každej miestnosti navyše vnesie nádych originality a dodá jej pokojnú atmosféru domova. V spodnej časti komody  pod akvárium sa nachádza rozľahlý úložný priestor s dvomi dvierkami, ktoré majú kovové úchytky okrúhleho tvaru a striebornej farby. Dubové drevo nábytku ošetruje olej a vosk, ktoré mu dodávajú potrebný lesk a ochranu povrchu. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1200 mm hĺbka: 350 mm výška: 970 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 1098 mm hĺbka: 300 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 200 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA046
  1 150  s DPH
  1 150  s DPH
 • masívna komoda akvárium
  1 889  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 2 dvierkami 1200×600 olejovosk

  ,
  Masívna dubová skrinka pod akvárium s extra hĺbkou 600 mm je ideálna pre veľké akvárium a má veľký úložný priestor. Priestranná komoda pod akvárium z masívu sa pýši nadčasovým dizajnom, ktorý vhodne doplní modernú domácnosť i štýly, ako sú  vintage, škandinávsky či vidiecky. Akvárium so skrinkou rozžiari priestory obývačky, spálne, chodby, ale aj kancelárie či detskej izby. Do každej miestnosti navyše vnesie nádych originality a dodá jej pokojnú atmosféru domova. V spodnej časti komody  pod akvárium sa nachádza rozľahlý úložný priestor s dvomi dvierkami, ktoré majú kovové úchytky okrúhleho tvaru a striebornej farby. Dubové drevo nábytku ošetruje olej a vosk, ktoré mu dodávajú potrebný lesk a ochranu povrchu. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1200 mm hĺbka: 600 mm výška: 970 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 1098 mm hĺbka: 550 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 340 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA047
  1 889  s DPH
  1 889  s DPH
 • 1 780  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 3 dvierkami 1500×600 olejovosk

  ,
  Mohutná skrinka pod akvárium so šírkou až 1500 mm poskytuje veľký úložný priestor a taktiež miesto pre veľké akvárium. Masívny nábytok pod akvárium je ideálnym riešením pre modernú i tradičnejšiu domácnosť. Nadčasový výraz širokej komody pod akvárium zabezpečuje, že vyhovie charakteru väčšiny typov interiérov. Rustikálnym prevedením sa skrinka z masívu výrazne hodí do obydlí, orientovaných na provensálsky, vintage, severský či vidiecky štýl. Priestranný úložný priestor skrinky na akvárium sa skladá z troch dvierkových častí. Jedna strana komody je riešená ako dvojdvierková a druhá strana ako jednodvierková s policou. Dubový masív, z ktorého je nábytok vyrobený je vysokovalitný a vydrží po niekoľko generácií. Povrchová úprava nábytku je riešená olejom a voskom, vďaka ktorému má nábytok krásny lesk a je chránený pred vonkajšími vplyvmi. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1500 mm hĺbka: 600 mm výška: 970 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 1392 mm hĺbka: 550 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 465 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA049
  1 780  s DPH
  1 780  s DPH
 • drevená komoda pod akvárium
  1 620  s DPH

  Skrinka pod akvárium s 3 zásuvkami a 3 dvierkami 1500×450 olejovosk

  ,
  Veľká skrinka pod akvárium z masívu poskytuje miesto na veľké akvárium spolu s praktickým rozľahlým úložným priestorom. Drevená skrinka pod akvárium vďaka svojej jedinečnosti zažiari v interiéri každej domácnosti. V tradične zariadenom obydlí vynikne ako vidiecka skrinka s akváriom. Uplatnenie táto masívna komoda pod akvárium i v modernom príbytku, ktorý zharmonizuje a zjednotí. Tento model dubovej skrinky pod akvárium obsahuje zväčšený úložný priestor v podobe 3 skriniek a 3 zásuviek. Masívne dubové drevo je ideálnou voľbou pre umiestnenie akvária, nakoľko je veľmi odolné a pevné, schopné uniesť veľkú záťaž. Masív tiež zaručuje dlhovekosť nábytku a taktiež skvelú stabilitu. Povrchová úprava je tvorená olejom a voskom. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 1500 mm hĺbka: 450 mm výška: 1110 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 1392 mm hĺbka: 400 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 310 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA028
  1 620  s DPH
  1 620  s DPH
 • nábytok na akvárium
  910  s DPH

  Skrinka pod akvárium s dvierkami 550×450 olejovosk

  ,
  Dubová skrinka z masívneho dreva je vhodná pre menšie akvárium do priestorov akejkoľvek obývačky, spálne či inej izby. Univerzálnym prevedením sa masívny nábytok pod akvárium hodí do klasicky i moderne zariadeného interiéru. Rustikálne prevedenie komody pod akvárium vyhovuje hlavne typom, ako sú vidiecky, vintage, tradičný či škandinávsky štýl. Dubová skrinka na akvárium je unikátnym kusom nábytku, ktorý priestory spestrí a dodá im jedinečný výzor. Komoda pod akvárium disponuje praktickou skrinkou s dvierkami s okrúhlymi postriebrenými úchytkami. Kvalitné dubové drevo dodáva nábytku stabilitu a dlhú životnosť. Povrchová úprava je robená olejom a voskom. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 550 mm hĺbka: 450 mm výška: 870 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 448 mm hĺbka: 400 mm výška: 500 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 80 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA044
  910  s DPH
  910  s DPH
 • 799  s DPH

  Skrinka pod akvárium s dvierkami 650×550 olejovosk

  ,
  Dubová skrinka z masívneho dreva je vhodná pre menšie akvárium do klasicky i moderne zariadeného interiéru vďaka svojemu univerzálnemu dizajnu. Rustikálne prevedenie komody pod akvárium vyhovuje hlavne typom, ako sú vidiecky, vintage, tradičný či škandinávsky štýl. Dubová skrinka na akvárium je unikátnym kusom nábytku, ktorý priestory spestrí a dodá im jedinečný výzor. Komoda pod akvárium disponuje praktickou skrinkou s dvierkami s okrúhlymi postriebrenými úchytkami. Kvalitné dubové drevo dodáva nábytku stabilitu a dlhú životnosť. Povrchová úprava je robená olejom a voskom. Rozmery skrinky s horným krytom: šírka: 650 mm hĺbka: 550 mm výška: 870 mm Rozmery modelového akvária: šírka: 548 mm hĺbka: 500 mm výška: 610 mm Skrinka je vhodná pre objem akvária: 155 l Poznámka: Sklenené telo akvária nie je súčasťou produktu. V prípade záujmu je možné akvárium dodať na mieru. Výšku celého setu resp. skleneného tela akvária určuje zákazník podľa potreby.
  Doba doručenia > 6 týždňov
  SKU: VPRA043
  799  s DPH
  799  s DPH