Nábytok z masívu​ ǀ Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Ošetrovanie a oprava masívneho nábytku ​ǀ Masívny nábytok na mieru
Hľadáte masívny nábytok a potrebujete pomôcť? Sme tu pre Vás ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032

Servírovacie stolíky

Filtre

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 13

View 12/24/All

Price Filter

1-12 of 13 products

Stolíky na servírovanie, príručné stolíky

Sety mobilných servisných stolíkov z odolného masívu, slúžiace ako praktický pomocník v každej domácnosti nie len pri obsluhe hostí, ale aj počas bežných dní.

 • 99  s DPH

  Servírovací podnos 480x290x80 olejovosk

  , ,
  Masívny servírovací podnos je vzhľadom na schopnosť zloženia a úspory priestoru veľmi praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Jednoduchým a vkusným prevedením tento príručný podnos z masívu ulahodí skoro každému štýlu interiéru, pričom vďaka krásnemu prírodnému drevu vytvorí harmonický súlad s ostatným zariadením.Drevený podnos so stojanom sa dá využiť v kuchyni, v obývačke ako podnos na jedlo pri sledovaní televízie či v spálni, napríklad ako podnos na raňajky do postele. Odkladací stolík z dreva sa stane užitočnou súčasťou domácnosti na odloženie občerstvenia pri väčších návštevách aj v rámci každodennej rutiny.
  99  s DPH SKU: VPET101
  99  s DPH
 • podnos stojan
  189  s DPH

  Servírovací stolík s podnosom a stojanom 290x480x650 olejovosk

  , , , ,
  Masívny servírovací stolík na nožičkách je vzhľadom na schopnosť zloženia a úspory priestoru veľmi praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Jednoduchým a vkusným prevedením tento príručný stolík z masívu ulahodí skoro každému štýlu interiéru, pričom vďaka krásnemu prírodnému drevu vytvorí harmonický súlad s ostatným zariadením.Drevený podnos so stojanom sa dá využiť v kuchyni, v obývačke ako podnos na jedlo pri sledovaní televízie či v spálni, napríklad ako podnos na raňajky do postele. Odkladací stolík z dreva sa stane užitočnou súčasťou domácnosti na odloženie občerstvenia pri väčších návštevách aj v rámci každodennej rutiny.
  189  s DPH SKU: VPET105
  189  s DPH
 • servisný stolík drevený
  servisný stolík drevený
  277  s DPH

  Malé servírovacie stolíky – set 2 ks 490x380x490 olejovosk

  , ,
  Utešený set servírovacích stolíkov prakticky poslúži aj príjemne dotvorí atmosféru klasicky i netradičnejšie zariadeného interiéru. Výzor stolíkov je výsledkom tradičného nábytkárstva zameraného na masívne drevo, ktoré vyzdvihuje základné vlastnosti masívu ako pevnosť, dlhovekosť a odolnosť. Týmto vlastnostiam prispôsobujú aj dizajn, v ktorom preferujú nadčasovosť, štýlovú neutralitu a schopnosť vyhovieť viacerým typom zariadenia interiéru.Dva masívne stolíky na odkladanie sú menších rozmerov, čím vyhovejú aj potrebám menšej domácnosti. Svojím užitočným zásuvným systémom úsporne šetria priestor a umožňujú stolíky rýchlo a ľahko rozložiť i zložiť. Väčší úsporný stolík je zabezpečený šikovne umiestnenými priečkami, aby doň menší servírovací stolík dokonale zapadol, a aby nevyčnieval a zachoval si perfektný estetický dojem.Veľký stolík na servírovanie má rozmery 490 x 380 x 380 mm a menší stolík na nožičkách z dubového dreva má 430 x 320 x 320 mm.
  277  s DPH SKU: VPET154
  277  s DPH
 • príručný stolík masív
  príručný stolík masív
  135  s DPH

  Servírovací stolík 320x320x435 olejovosk

  ,
  Servisný stolík z masívu svojimi menšími rozmermi prakticky vyhovie aj menšej domácnosti. Neutrálnym, elegantným dizajnom úzky stolík z dreva nenaruší charakter žiadneho interiéru, či už je zariadený na klasický štýl ako škandinávsky, vidiecky či vintage štýl, alebo na moderný štýl.Servírovací stolček z dubu sa dá využiť aj ako masívny stolík na sedenie či ako vkusná drevená taburetka. Prístavný stolík na nožičkách je vyrobený z dubového dreva, vďaka čomu je veľmi odolný a trvácny a pri správnej starostlivosti môže v domácnosti pretrvať celé roky.
  135  s DPH SKU: VPET012C
  135  s DPH
 • prístavný stolík masív
  prístavný stolík masív
  145  s DPH

  Servírovací stolík 490x380x495 olejovosk

  , ,
  Odkladací stolík z dreva využije každá domácnosť najmä pri neočakávanej či väčšej návšteve. Rovnako sa však v obydlí uplatní aj na dennej báze ako praktický príručný stolík do kuchyne či obývačky, na ktorý si pohodlne odložíte občerstvenie pri sledovaní televízie či varení.Vďaka svojmu neutrálnemu, klasickému prevedeniu drevený servisný stolík na nožičkách prirodzene doplní zariadenie domácnosti v akomkoľvek, i v modernom štýle interiéru. Tento masívny stolík na servírovanie sa vyníma najmä ako  krásny vidiecky stolík z dreva alebo ako vintage stolík do obývačky.
  145  s DPH SKU: VPET012B
  145  s DPH
 • servírovací stolík drevený
  servírovací stolík drevený
  155  s DPH

  Servírovací stolík 680x440x545 olejovosk

  ,
  Príručný stolík z dubu patrí k väčším typom servírovacích stolíkov, ktoré oceňujú stredné i väčšie domácnosti pri návštevách i na dennej báze. Široký stolík na odkladanie je ideálnym pomocníkom v kuchyni i v obývačke. Kvôli nadčasovému a nevyhranenému dizajnu korešponduje masívny stolík na servírovanie s viacerými typmi interiérov. Ako utešený vidiecky stolík z masívu zažiari v domácnosti orientovanej na vidiek. Minimalistický dizajn stolíka zase podporuje aj jednoduchý škandinávsky interiér.
  155  s DPH SKU: VPET012A
  155  s DPH
 • 233  s DPH

  Servírovacie stolíky – set 2 ks 690x380x1000 olejovosk

  ,
  Veľmi elegantný set servírovacích stolíkov z dreva nádherne doplní výzor interiéru, orientovanom na akýkoľvek štýl. Dokonale doladia hlavne priestory zariadené na škandinávsky, shabby chic, vidiecky štýl a vyniknú aj ako vintage stolíky. Vkusným a tradičným prevedením sa príručné stolíky na nožičkách so spodnými priečkami hodia na použitie do kuchyne, obývačky i ako odkladací stolík spálne.Úzke stolíky z masívu vyhovejú každodenným i výnimočným situáciám v menšej či väčšej domácnosti. Vďaka stabilným 4 hranatým nohám a pevnosti dubového dreva stolíky odnesú aj väčšiu váhu a môžu plniť aj funkciu taburetky či malého stolčeka na sedenie.
  233  s DPH SKU: SEL027
  233  s DPH
 • servírovací stolík set
  417  s DPH

  Servírovacie stolíky – set 3 ks 680x440x545 olejovosk

  ,
  Set servírovacích stolíkov z pevného dubového dreva nájde uplatnenie v kuchyni i v obývačke v menšej aj vo väčšej domácnosti. Vďaka zásuvnému systému sú odkladacie stolíky veľmi priestorovo úsporné a dajú sa rýchlo a ľahko rozložiť i zložiť. Malé zadné priečky na dvoch väčších stolíkoch navyše zabezpečujú, že masívne stolíky na odkladanie do seba dokonale a esteticky zapadajú.Set stolíkov na servírovanie je odrazom tradičného anglického nábytkárstva s hlavným zameraním na trvácne vlastnosti masívu, preto je ich dizajn orientovaný na vkusnosť, eleganciu a nadčasovosť, ktorá je pre masívny nábytok prirodzená. Servisné stolíky z masívu majú neutrálny a príjemný dizajn, kvôli čomu sa hodia do takmer každého interiéru. Príručný stolík splynie s prostredím obydlia a doplní najmä ostatný masívny nábytok, pričom sa môže správať napríklad ako vidiecky či vintage stolík.Každý drevený servírovací stolík zo setu prechádza povrchovou úpravou olejmi a voskmi na prírodnej báze, ktoré na ňom vytvárajú ochranný filter voči vonkajším vplyvom a zároveň zvýrazňujú jedinečnú a neopakovateľnú textúru dubového dreva. Najväčší prístavný stolík z masívneho setu má rozmery 440 x 680 x 545 mm, stredný odkladací stolík 490 x 490 x 380 mm a najmenší stolík na nožičkách 430 x 230 x 230 mm, vďaka čomu môže poslúžiť aj ako milý stolček na sedenie či elegantná taburetka.
  417  s DPH SKU: VPET012
  417  s DPH
 • set stolíkov sivý
  set stolíkov sivý
  417  s DPH

  Servírovacie stolíky – set 3 ks 680x440x545 šedá

  , ,
  Set servírovacích stolíkov sivej farby vkusne doladí aj moderný interiér. Tmavá pastelová sivá farba a nadčasový dizajn masívneho nábytku zaručuje, že stolíky si zachovávajú štýlovú nevyhranenosť, čím sú schopné vyhovieť aj meniacemu sa zariadeniu domácnosti počas rokov. Zaujímavý odtieň šedej s prírodným drevom vytvára krásny kontrast, ktorý oživí priestory a vnesie do domácnosti kus netradičnosti a originality.Príručné stolíky z masívu sú užitočné pri každodenných i výnimočnejších situáciách, akými sú napríklad posedenia či neočakávané návštevy. Príručné stolíky z masívneho dreva sú priestorovo úsporné, ľahko sa skladajú i rozkladajú. Sivé stolíky do obývačky či kuchyne do seba perfektne sedia a vďaka rafinovanému dizajnu sa po zasunutí do seba nehýbu a zachovávajú si dojem elegancie.Každý servírovací stolík zo setu má 4 masívne nohy striekané niekoľkými vrstvami špeciálnej viskóznej farby na masívne drevo. Horná, servírovacia doska stolíkov je ponechaná v prirodzenej podobe dreva s jeho jedinečnou textúrou, ktorá je zvýraznená prírodným olejom a voskom.Veľký stolík na odkladanie zo setu má rozmery 440 x 680 x 545 mm, stredne veľký prístavný stolík má 490 x 490 x 380 mm a malý stolík z masívu má 430 x 230 x 230 mm, pričom môžu poslúžiť aj na sedenie ako vkusné taburetky.
  417  s DPH SKU: VEXDP012
  417  s DPH
 • 223  s DPH
  223  s DPH
 • 356  s DPH
  356  s DPH