Výstavy

Nábytok a bývanie 2018 v Nitre

Nábytok a Bývanie 2018 - Výstava nábytku v Nitre - Dubu.sk

13.-18.marca 2018 v pavilóne C na ploche č. 3

Radi Vás opäť uvidíme na výstave Nábytok a bývanie 2018!

Nábytkový koncept Dubu.sk opäť zavíta na domáce Nitrianske výstavisko Agrokomplex. Od 13. – 18. marca 2018 nás budete môcť vidieť v pavilóne C, plocha číslo 3 na veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a dizajnu Nábytok a bývanie Nitra 2018. Skvelá možnosť dozvedieť sa viac o kvalite masívneho nábytku z dubového dreva a získať exkluzívnu ponuku, ktorá bude určená pre priamych zákazníkov. Nové partnerské možnosti a produktové novinky! Príďte sa dozvedieť viac o našej akcii ako aj o pripravovaných novinkách na sezónu 2018/2019. Radi sa s Vami stretneme!

Ponúkneme novinky aj výstavné zľavy na masívny nábytok

Po prémiovom roku 2019 na výstave Nábytok a bývanie sme hrdí, že sa na Nitrianske výstavisko vraciame s novými nápadmi a na väčší stánok. V prípade, že Vás zaujíma náš koncept alebo ste fanúšikom poctivého masívneho nábytku, budeme radi ak sa s nami stretnete osobne na výstavisku Agrokomplex kde Vám vďačne odprezentujeme našu aktuálnu ponuku masívneho nábytku. Pred návštevou výstavy Nábytok a bývanie 2018 odporúčame prezrieť si pripravené inšpirácie od našich dizajnérov a Vašu presnú víziu už dopracujeme spolu s Vami do dokonalosti.

Adresa výstaviska a poloha našej plochy

Agrokomplex Nitra
Dubu nájdete: Pavilón C, Plocha č. 3
Výstavná 4
949 01 Nitra-Chrenová

Oficiálny profil výstavy Nábytok a bývanie 2018 v Nitre

Každoročne v marci prináša výstava najnovšie trendy a zároveň je zdrojom inšpirácií už 28 rokov. Lákadlom je hlavne pre obchodníkov, architektov, novinárov a laickú verejnosť. Informatívnym aj inšpiratívnym spôsobom sa tu vystavujú nové produkty zo sveta nábytku. Nové materiály, nové trendy, nové technologické riešenia a poznatky sú predmetom diskusií väčšinu týždňa. Nábytok a bývanie v Nitre je priestorom pre začínajúce slovenské a české firmy predstavujúce svoju produkciu a zároveň pre získavanie nových kontaktov a zákazok.

Názov výstavy: Nábytok a bývanie 2018
Podtitul: 28. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, designu a architektúry
Organizátor: Agrokomplex národné výstavisko, štátny podnik
Termín konania: 13.03.2018 – 18.03.2018

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *