Nábytok z masívu​ ǀ Kvalitný masívny nábytok z dubového dreva ​ǀ Ošetrovanie a oprava masívneho nábytku ​ǀ Masívny nábytok na mieru
Hľadáte masívny nábytok a potrebujete pomôcť? Sme tu pre Vás ​ǀ Email: info@dubu.sk ​ǀ Tel: 0911 200 032

Spolupráca s tímom Gordius Lignum z Maďarska

Spolupráca s tímom Gordius Lignum z Maďarska
25. januára 2019 M Š
V Novinky

Aktívne partnerstvo s kolegami z Maďarska posilnilo naše skúsenosti s tvrdým drevom.

Oprava dreva pri mechanických alebo prirodzených poškodeniach nábytku.

Minulý rok sme úspešne v Dubu začali spoluprácu s maďarskou firmou Gordius Lignum. Maďarskí kolegovia sa venujú opravám dreva a nábytku klasickými metódami ale nás zaujali predovšetkým technológiou Knot Filler od spoločnosti Wood Repair z Dánka.

Gordius Lignum používa na opravy mechanických alebo prirodzených poškodení špeciálnu polyamidovú výplň Knot Filler, ktorá sa do dreva nanesie taviacou pištoľou pri vysokej teplote. Po zatuhnutí a opracovaní poškodeného miesta alebo drevného kazu vytvorí drevu fyzicky aj opticky podobný povrch. Výplň Knot Filler je vhodná pre rôzne typy a tvrdosti dreva a na opravu väčších škrabancov, rýh alebo aj poškodených okrajov a rohov dreva. Polyamid je do istej miery pružný materiál odolný proti vode a má vynikajúcu priľnavosť na drevo.

Knot Filler je vhodný aj na vypĺňanie dilatačných škár a spojov v nábytku, pretože vypĺňa medzery medzi drevom a zároveň mu umožňuje hýbať sa a pracovať v závislosti od podmienok, v ktorých je nábytok umiestnený.

Ochota maďarského tímu a blízkosť filozofií o úprave a prístupu k tvrdému drevu nám predurčujú vzájomnú dlhodobú spoluprácu na Maďarskom a Slovenskom trhu. O technológii Knot Filler sa dozviete viac v našom showroome, výstavnom stánku v Nitre, prípadne od servisného tímu Dubu u Vás doma.

 

 • Zľava
  120  72  s DPH

  Sada na opravu nábytku, Compact

  Hobby sada na opravu tvrdého dreva Wood Repair, založená na technológii vypĺňania kazov v dreve polyamidovou hmotou roztavenou pri vysokej teplote tavnou pištoľou. Sada obsahuje: Tavnú pištoľ, polyamidové tyčinky 150 mm (1 balík = 8 ks) a tvrdý plastový kufrík .
  120  72  s DPH SKU: WR003
  120  72  s DPH
 • Zľava
  420  359  s DPH

  Sada na opravu nábytku, Professional

  Profesionálna sada na opravu tvrdého dreva Wood Repair, založená na technológii vypĺňania kazov v dreve polyamidovou hmotou roztavenou pri vysokej teplote profesionálnou tavnou pištoľou s termostatom. Sada obsahuje: Profesionálnu tavnú pištoľ s termostatom (120 - 210°C), veľký (80 x 180 mm) a malý (50 x 50 x 30 mm) hliníkový chladič, polyamidové tyčinky 300 mm (1 balík = 9 ks), orezávač na zvyšnú hmotu, gumový uchovávač zvyšnej hmoty, farebný vzorkovník polyamidových výplní a tvrdý plastový kufrík.
  420  359  s DPH SKU: WR001
  420  359  s DPH
 • Zľava
  320  270  s DPH

  Sada na opravu nábytku, Gordius

  Poloprofesionálna sada Gordius na opravu tvrdého dreva Wood Repair, založená na technológii vypĺňania kazov v dreve polyamidovou hmotou roztavenou pri vysokej teplote profesionálnou tavnou pištoľou. Sada obsahuje: Profesionálnu tavnú pištoľ s termostatom (120 - 210°C), 3 x malý (50 x 50 x 30 mm) hliníkový chladič, polyamidové tyčinky 150 mm (1 balík = 8 ks), orezávač na zvyšnú hmotu, farebný vzorkovník polyamidových výplní a tvrdý plastový kufrík.
  320  270  s DPH SKU: WR002
  320  270  s DPH

Komentárov (0)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*