Dôležité: Prečítajte si naše mimoriadne opatrenia počas platnosti núdzového stavu SR. Viac info
Sme otvorení! Pracujeme v štandardnom režime za prísnych hygienických podmienok.
Dlhovekosť a multifunkčný dizajn
Zľavy a akcie na nábytok
Široká ponuka dubového nábytku

Štýl bývania – náš seriál, ktorý vám predstaví rôzne štýly bývania

Štýl bývania – náš seriál, ktorý vám predstaví rôzne štýly bývania
10. mája 2018 dubuadmin
V Blog

Štýl bývania: Nevyznáte sa v nich? Pomôžeme Vám nájsť poriadok v štýloch.

Štýly bývania sa už dávno neobmedzujú iba na starodávny, klasický a moderný. V súčasnosti sa slovník pre dizajn interiéru podstatne rozšíril. Rustikálny, moderný, škandinávsky, minimalistický, shabby chic, vintage… A to zďaleka nie je celý zoznam.

Štýly bývania a ich definitívne určenie často nebýva ľahkou úlohou. Mnohé štýly v sebe kombinujú hneď niekoľko aspektov z ostatných interiérových dizajnov. Niekedy je preto ťažké určiť a definovať konkrétny štýl bývania, s čím nastáva problém pri vyberaní vhodného štýlu pri zariaďovaní domácnosti podľa vašich predstáv.

Rozoznať hlavné znaky

Prvým krokom k rozoznaniu interiérových dizajnov je osvojiť si základné charakteristiky každého z nich a čím sa od seba odlišujú. Dôležité je pochopiť hlavné vlastnosti najpopulárnejších štýlov, aby ste si mohli aspoň približne určiť ten váš. V priebehu rokov prišli dizajnéri s nepočetným množstvom možných i nemožných kombinácií štýlov, ktorým zvyčajne dávajú presné mená. Preto v dnešnej dobe existuje mnoho interiérových štýlov.

 

Štýl domova reprezentuje našu osobnosť

Interiérový dizajn predstavuje širokú škálu podôb bývania, niekedy celkom odlišných, inokedy iba s jemnými rozdielmi. Každý štýl bývania sa vyznačuje vlastnou individualitou a jedinečným charakterom, ktoré prenáša aj do atmosféry obydlia. Štýl bývania, ako aj prejav a vzhľad, reprezentuje našu osobnosť. Ak chcete dosiahnuť dokonalý súlad osobnosti s domovom, mali by ste si vybrať ten správny.

Nájdite ten svoj

Konkrétne články sa zamerajú na známe dizajny, ako sú rustikálny, škandinávsky, vidiecky či moderný. Objasnia i populárne štýly ako koloniálny, minimalistický, shabby chic, vintage, industriálny, námornícky dizajn a ďalšie. Séria Štýly bývania spolu s inšpiratívnymi návrhmi poslúži tým, ktorí si zariaďujú domácnosť a potrebujú nové nápady. Pomôže aj všetkým, ktorí nevedia správne definovať svoj vysnívaný štýl bývania alebo ho len hľadajú. Veríme, že s pomocou Dubu sa to podarí a vy si budete môcť poľahky a s prehľadom zariadiť váš vytúžený domov.

Masívny nábytok Dubu vám s tým bude pomáhať pravidelnými príspevkami o jednotlivých štýloch v sérii Štýly bývania:

  1. Vidiecky štýl bývania

  2. Škandinávsky štýl bývania

  3. Vintage štýl bývania

Komentárov (0)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*